Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

21 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

21 produkt(ów)

Mopy do mycia powierzchni podłogi są niezwykle praktyczne, łatwe w użyciu i popularne w naszych domach. Dzięki użyciu mopa możemy wygodnie umyć podłogę: parkiet, płytki czy linoleum.

Mopy dostępne są w wielu modelach, także w kompletach z wiadrem oraz wyciskaczem. Najważniejszym elementem mopa jest jego końcówka myjąca i ścierająca - materiał z którego jest wykonana, gęstość i zdolność do pochłaniania płynów. Dobrej jakości mop do mycia podłóg jest nieocenionym pomocnikiem w każdym domu.

Mop występuje najczęściej w komplecie z wiaderkiem i wyciskaczem, bez których zmywanie większych powierzchni staje się niezbyt wygodne. Wiaderko z wyciskaczem do mopa lub sam wyciskacz możesz również kupić osobno w razie zużycia. Oczywiście najczęściej wymienianym elementem mopa jest końcówka - je również możesz dokupić osobno w naszym sklepie.

W naszej ofercie znajdziesz dużą gamę mopów do mycia podłóg - z pewnością wybierzesz spośród nich model odpowiadający Twoim potrzebom. Warto wyposażyć gospodarstwo domowe w te akcesoria do sprzątania - są niezwykle łatwe w użyciu, praktyczne i nie zajmują dużo miejsca w domu.