Valdinox Prime
Valdinox Prime

Suszarki na pranie

Sprawdź również: Wanny i wanienki plastikowe

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 35

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 35

Strona:
  1. 1
  2. 2

Suszarki na pranie wciąż są niezbędnym wyposażeniem każdego domu i mieszkania. Odpowiedni dobór modelu suszarki do prania sprawia, że będzie ona praktyczna, nie będzie zawadzała ani psuła wystroju wnętrza.

W każdym gospodarstwie domowym pranie jest niemal codzienną czynnością. Suszarka na pranie bardzo się więc przydaje. Warto ją odpowiednio dobrać, zarówno pod katem wielkości (długości prętów czy sznurków), jak i pod kątem jej umiejscowienia. Nikt bowiem nie chce, by suszarka była niewygodnym i przeszkadzającym elementem w domu

Wybierając suszarkę na pranie, warto przemyśleć jej umiejscowienie i dobrać ją tak, by jak najmniej ingerowała w wolną przestrzeń naszego mieszkania. Najwygodniejsze z pewnością są suszarki sufitowe, które najczęściej montujemy w łazience lub specjalnym pomieszczeniu do suszenia prania. Innym ciekawym rozwiązaniem są niewielkie suszarki, wieszane na kaloryferze czy wannie, a nawet wysuwane ze ściany bocznej.

Równie popularnym jak sufitowe rodzajem suszarek na pranie, są te montowane na balkonie. Ale na balkonie czy tarasie możemy równie dobrze ustawić suszarkę stojącą lub podwieszaną na balustradzie. Właściciele werand czy ogrodów z pewnością docenią też suszarki ogrodowe.

Małe, ale bardzo przydatne w domu akcesoria to też niewielkie, wiszące suszarki do skarpet. Również je warto posiadać w każdym domostwie.

Sprawdź również: Wanny i wanienki plastikowe