Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

22 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

22 produkt(ów)

Produkt wielu zastosowań, czyli wanienka plastikowa

wanienka plastikowaDo łazienki, do kuchni, do ogrodu, a nawet do pokoju dziecięcego – wanienka plastikowa to przedmiot, który można wykorzystać na różne sposoby. Taka wanienka jest również znana po prostu jako miska wyposażona w uchwyty. Można śmiało powiedzieć, że to produkt typu must have, czyli taki, bez którego trudno się obejść. Plastikowe miski mają różne rozmiary. Mała wanienka bez trudu zmieści się nawet w kawalerce, a gdy jest nieużywana w jej wnętrzu można przechowywać inne przedmioty, co pomoże uporządkować przestrzeń. Wanienki w większych rozmiarach to raczej wybór dla osób, które mają miejsce na ich przechowywanie – np. w szafie lub piwnicy. Oprócz tego, że mają wiele zastosowań, to jest to jeszcze zakup na lata!

Mała wanienka przydatna w Twojej kuchni

miska na pranieCoraz więcej mówi się o ekologicznych rozwiązaniach i o tym, że zmywarki zużywają mniej wody niż ręczne mycie naczyń. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na to urządzenie, ale nie oznacza to, że niemożliwe jest zmywanie naczyń w bardziej oszczędny sposób. Jednym z rozwiązań może być wykorzystanie małej wanienki, którą wkłada się do komory zlewu. Umieszczając wszystkie naczynia w misce i stopniowo myjąc kolejne przedmioty, ściekająca woda trafia prosto do miski, usuwając część brudu z pozostałych talerzy i sztućców. To sposób na to, aby przyspieszyć mycie i zużywać przy tym mniejszą ilość wody. Wanienka plastikowa duża może także posłużyć do dłuższego moczenia zaschniętych i bardzo brudnych naczyń, takich jak garnki, patelnie lub naczynia żaroodporne.

Wanienka na pranie – nie tylko, gdy zawodzi pralka

Pralki i suszarki automatyczne to coraz częściej dwa nieodłączne elementy w łazience każdego mieszkania. To dowód na to, jak bardzo elektronika ułatwiła ludziom codzienne czynności. Niewiele osób pamięta, że w przeszłości prano na specjalnej tarze czy w rzece. Technologia się rozwija, ale tradycyjne rozwiązania wciąż pozostają niezastąpione, a mowa tu o wanience na pranie. W takiej misce można wyprać ubrania wykonane z delikatnego materiału, który mógłby zniszczyć się w pralce. Wanienki plastikowe mogą być także wykorzystane do tzw. wstępnego mycia, kiedy konieczne okaże się usunięcie plam. Warto więc posiadać plastikową miskę w swojej łazience.

Wanienka plastikowa będzie idealna do kąpieli

miska na pranie niebieskaProdukty dla dzieci często sprzedawane są w bardzo wysokich cenach. Jeżeli nie zależy Ci na tym, aby mała wanienka miała nadrukowane na sobie dziecięce wzory, to możesz wybrać jedną z misek z naszej oferty. Pozwoli Ci to zaoszczędzić sporo pieniędzy, a efekt będzie taki sam. Wystarczy tylko, że kupisz wanienkę o małej pojemności. Z czasem gdy dziecko wyrośnie, taka wanienka może być wykorzystana na inne sposoby. Polecamy wykonanie małego domowego SPA i zanurzenie stóp w misce, w której umieścisz wcześniej ciepłą wodę z solą do kąpieli.

Jeżeli masz małego psa, to wanienkę plastikową możesz również wykorzystać do umycia go. To wygodny sposób, gdy nie chodzisz z nim do groomera i gdy nie chcesz umieszczać psa bezpośrednio w wannie lub pod prysznicem.

Jaką wanienkę wybrać?

wanienka plastikowa szaraByć może zastanawiasz się, jak rozpoznać, czy wanienka plastikowa będzie wytrzymała i czy będziesz mógł wykorzystywać ją przez wiele lat. Najważniejszą kwestią jest zwrócenie uwagi na jakość i grubość plastiku, a także na kształt uchwytów. Wanienki sprzedawane w Piękno w domu produkowane są przez marki Artgos i Keeeper. Plastik, z którego korzystają ci producenci uchodzi za tworzywo o wysokiej jakości, dzięki czemu jest niezawodny w użytkowaniu. Wanienki plastikowe dostępne w naszym sklepie mają pojemność od 14 do 60 litrów, co oznacza, że są w stanie utrzymać duży ciężar.

Jeżeli chodzi o uchwyty, to wanienki plastikowe duże od marki Artgos mogą wydawać się nieco wygodniejsze ze względu na dodatkowe wzmocnienia w tej części. Zwłaszcza w przypadku przenoszenia dużej ilości wody takie rozwiązanie może okazać się pomocne. Uchwyty wanienek Keeper zostały zaprojektowane w taki sposób, aby również udźwignąć duży ciężar (nawet kilkadziesiąt litrów). Osoby, które są przyzwyczajone do noszenia ciężkich przedmiotów na pewno nie powinny mieć z tym problemów. Zaletą obu rodzajów uchwytów jest to, że są odpowiednio duże, dzięki czemu wygodnie się je trzyma.

W Piękno w domu możesz więc zdecydować się na wanienkę jednego z dwóch producentów. Masz do wyboru kilka różnych wielkości i pojemności, a także kilka kolorów – być może zależy Ci, aby wanienka na pranie była dopasowana kolorystycznie do wystroju łazienki. Sprawdź naszą ofertę i zamów produkt, który najbardziej Ci się spodoba!