Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

22 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

22 produkt(ów)

Plastikowa wanienka to nic innego jak duża owalna plastikowa miska z uchwytami. W domu lub w ogrodzie jest niezastąpiona. Przyda się do zrobienia ręcznego prania, rzeczy, które nie zmieszczą się do zwykłej pralki, do namoczenia przed praniem wyjątkowo brudnych i poplamionych ubrań, ale też do kąpania dziecka, do zabaw w ogrodzie lub do prac kuchennych. Warto zauważyć, że zwężający się ku dołowi kształt wanienki pozwala na łatwe ich przechowywanie. Jedną wanienkę możemy włożyć do środka drugiej - nawet, gdy są tego samego rozmiaru. Ze względu na rozmiary o których mówimy, ma to duże znaczenie - szczególnie w mniejszych domach lub mieszkaniach. 

Wanienki z plastiku wyparły te wykonane z blachy. Tworzywo sztuczne jest dużo lżejsze, przyjemniejsze w dotyku, a także ładne i kolorowe. Plastikowe wanienki są też odporne na wgniecenia. Używana z głową plastikowa wanienka starczy nam na wiele lat, a będzie przy tym znacznie wygodniejsza w użytkowaniu od wanienek metalowych. 

W naszej ofercie znajdziesz plastikowe wanienki różnych rozmiarów i kształtów oraz w wielu ładnych kolorach. Sprawdź sam!