Łyżka gałkownica do lodów Altom Design stalowa 26,5 cm

Brak w magazynie

cena:
11,50 zł
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Gałkownica to niezastąpiony przyrząd do przygotowywania idealnych deserów lodowych.


Wymiar gałkownicy do lodów
- długość: 26,5 cm
Marka: Altom Design
Identyfikator: 0204015673

Opis produktu

Lody, uwielbiane przez dzieci i dorosłych, to nie tylko sposób na ochłodę w gorące dni, to także niezawodny przepis na udany deser. Gałkownica nie tylko ułatwi wyjęcie porcji zamrożonych lodów, ale również sprawi, że każdy deser będzie wyglądać jakby był przygotowany przez najlepszego szefa kuchni. Zwykłe ziemniaki, czy też puree mogą stać się prawdziwą ucztą dla oczu – wystarczy nałożyć je na talerz za pomocą gałkownicy do lodów.


łyżka do formowania lodów to przyrząd, który znajdzie zastosowanie również w Twojej kuchni!  • porcjoner do lodów został wykonany z najwyższą dokładnością ze stali nierdzewnej.

  • kształt łyżki sprawia, że jest niezwykle poręczna, a konstrukcja zapewnia łatwość w użyciu.

  • łyżka nada profesjonalny wygląd każdej potrawie – nie tylko deserom.


Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Aby ułatwić sobie przygotowanie przetworów warto znać kilka zasad. Wiśnie czy czereśnie przeznaczone na przetwory wkładamy do zamrażalki na 20 minut przed drylowaniem. Dzięki temu usuwanie pestek jest znacznie łatwiejsze i szybsze. Owoce leśne myjemy krótko pod bieżącą wodą na sitku aby nie nasiąkły wodą. Natomiast owoce i warzywa z których chcemy zdjąć skórkę np. śliwki czy pomidory parzymy we wrzątku a następnie zahartowujemy zimną wodą. Dzięki temu z łatwością usuniemy skórkę.