Magazyn Pieknowdomu.pl - teraz dostępny w formie e-booka!

Magazyn Pieknowdomu.pl - teraz dostępny w formie e-booka!

"Magazyn Pieknowdomu.pl" jest integralną częścią naszego sklepu. Znajdziesz tu dostępne online inspiracje, poradniki, artykuły i przepisy - ogromną dawkę wiedzy na temat aranżacji wnętrz, designu, trendów i pomysłów na ciekawe dania z kuchni całego świata. Teraz najbardziej aktualne i całkiem nowe treści "Magazynu Pieknowdomu.pl" dostępne są także w formie gotowego do ściągnięcia e-booka - prawdziwy wysyp inspiracji!

 

"MAGAZYN PIEKNOWDOMU.PL" TO OGROM INSPIRACJI

Już od blisko 2 lat udostępniamy Wam coraz szerszą i wciąż rozwijaną część blogową naszego sklepu. W tej chwili "Magazyn Pieknowdomu.pl" dostępny na naszej stronie to kilkaset artykułów, poradników i przepisów kulinarnych. Nieustannie rozwijamy jego zawartość, dodając nowe treści i dbając o coraz wyższą jakość - zarówno tekstów merytorycznych, jak i zdjęć czy filmów. Kochamy to, co robimy i staramy się w jak najpełniejszy sposób dzielić pasją dekorowania, aranżowania i gotowania.

Staramy się Was też inspirować, proponując Wam gotowe inspiracje aranżacyjne stołu na przeróżne okazje - święta czy ważne uroczystości rodzinne. Ale przygotowujemy także inspiracje "na co dzień" - to takie aranżacje domowego stołu, które pasują do codziennych posiłków czy niewielkich spotkań w gronie znajomych lub przyjaciół. Coraz więcej będzie także inspiracji kuchennych - wszystko po to, "by piękno zagościło w Twoim domu".

 

"MAGAZYN PIEKNOWDOMU.PL" TERAZ JAKO E-BOOK

Widzimy, że "Magazyn Pieknowdomu.pl" w formie artykułów blogowych zdobył Wasze serca i uznanie. Dlatego idziemy krok dalej - nasz blog przyjmuje równoległą postać e-booka - będziemy cyklicznie wydawali kolejne numery naszego "Magazynu Pieknowdomu.pl" w formie książki elektronicznej - dostępnej zarówno w wersji do ściągnięcia na komputer czy telefon, jak i w wersji do czytania online. Co istotne - udostępniamy go całkowicie bezwarunkowo - "Magazyn Pieknowdomu.pl" jest całkowicie bezpłatny. Nie wymagamy też rejestracji, ani podawania ŻADNYCH swoich danych, by uzyskać dostęp do tej, czy kolejnych edycji.

"Magazyn Pieknowdomu.pl" w formie e-booka to starannie wyselekcjonowane przez nas treści, dopasowane do momentu, w którym się ukazuje. Edycja "wiosna 2019" zawiera artykuły, porady i przepisy, związane z wiosennym ożywieniem, Wielkanocą i majówką. Równo 100 stron naszego magazynu zapewni Wam ciekawą lekturę i mnóstwo inspiracji na najbliższe dni, tygodnie i miesiące.

Przeczytaj również