MariaPaula Natura – naturalne piękno porcelany

MariaPaula Natura – naturalne piękno porcelany

Inspiracja naturą to jeden z głównych nurtów w aranżacji wnętrz. Trend widoczny jest nie tylko w wykończeniach (drewniane podłogi, ściany), ale i w wyposażeniu, dodatkach, materiałach, a także najmniejszych detalach, które razem sprawiają, że nasze domy stają się azylem - miejscem ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku.

 

Natura ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Działa relaksująco i wyciszająco, dlatego pragniemy przebywać w ciągłym kontakcie z nią – nie tylko na jej łonie, ale i w naszych domach. Chcąc pozostawać w bliskości z naturą, wypełniamy wnętrza roślinnością oraz przedmiotami, które do niej nawiązują i pomagają stworzyć prawdziwą, domową oazę spokoju. Nic więc dziwnego, że przyroda i ekologia inspirują do tworzenia nie tylko świat mody, ale i designu...

Najnowsza kolekcja MariaPaula Natura utożsamiana jest ze wszystkim, co piękne w porcelanie oraz z tym, co najlepsze w naturze. Biała, szlachetna porcelana została podkreślona przez nieregularną, wyraźnie wyczuwalną pod palcami powierzchnię, przypominającą korę drzew. Odejście od precyzyjnych linii i idealnie gładkiej powierzchni w połączeniu z pękatym kształtem porcelany sprawia, że zastawa stołowa z kolekcji Natura zyskuje bardzo wymowny i zdecydowany charakter.

Porcelana MariaPaula Natura - zestaw kawowy
Porcelana MariaPaula Natura Złota Linia Porcelana MariaPaula Natura Złota Linia
Porcelana MariaPaula Natura Porcelana MariaPaula Natura

BIAŁA, POLSKA PORCELANA Z NATURALNYCH SUROWCÓW

Porcelana na przestrzeni wieków uznawana była za świadectwo bogactwa i wysokiej pozycji społecznej właścicieli. Stanowiła niejako synonim tego, co uznawane było za luksus, a jej wartość porównywalna była do kruszców – stąd mawiano, że jest „białym złotem”. Dziś stanowi nie tylko przedmiot użytkowy i dekoracyjny – często uznawana jest za dzieło sztuki z uwagi na jakość wykonania i ponadczasowe piękno.

Porcelana MariaPaula Natura Porcelana MariaPaula Natura

MariaPaula to wyjątkowa porcelana, przy której powstawaniu w całym procesie wykorzystano doświadczenia pokoleń mistrzów porcelany, a cała jej realizacja przeprowadzana jest w Polsce. Do produkcji wykorzystywane są naturalne, starannie dobrane, najwyższej jakości surowce. To dzięki nim oraz dzięki zachowaniu najwyższych standardów produkcji, porcelana MariaPaula Natura gwarantuje trwałość na długie lata.

Fason MariaPaula Natura cechuje nie tylko połączenie oryginalnego wzornictwa z naturalnymi materiałami – to porcelana odznaczająca się niebywałą funkcjonalnością. Poszczególne elementy porcelany zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć ich użyteczność. Sosjerka oraz mlecznik zyskały niebywale duże pojemności, dzięki czemu pomieszczą większą ilość płynów. Z kolei talerze – zarówno deserowe, jak i obiadowe – zyskały średnicę większą od standardowej, stąd doskonale sprawdzą się także jako okrągłe półmiski.

PORCELANA Z KOLEKCJI "NATURA" NA CO DZIEŃ I OD ŚWIĘTA

Porcelana MariaPaula Natura, przeznaczona dla wszystkich miłośników naturalnego piękna, sprawdzi się doskonale zarówno na co dzień, jak i od święta. Głęboki odcień bieli uzyskiwany w najlepszych polskich fabrykach porcelany, wprowadza powiew świeżości oraz naturalne piękno. Sprawia też, że porcelana będzie  cudownie prezentowała się zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej aranżacji stołu. Wystarczą odpowiednio dobrane do okoliczności dodatki, a całość będzie wyglądać naprawdę imponująco. Warto zestawić ją z naturalnymi tkaninami, zielonymi roślinami i wyrobami z drewna.

Porcelana MariaPaula Natura Złota Linia Porcelana MariaPaula Natura Złota Linia
Porcelana MariaPaula Natura - zestaw obiadowy Porcelana MariaPaula Natura - zestaw obiadowy

 

Chcemy otaczać się pięknymi, wyjątkowymi i funkcjonalnymi przedmiotami. Staramy się celebrować każdą chwilę spędzoną razem. MariaPaula Natura, występująca w zestawach obiadowych i kawowych dla 6 osób oraz dostępna do zakupu na sztuki, pozwoli Ci skompletować porcelanową zastawę stołową, idealną na każdą okazję.

 

Przeczytaj również

Przydatne produkty