Przygotuj dom na wiosnę ! Nowe, kwieciste kolekcje porcelany od marki Altom Design.

Przygotuj dom na wiosnę ! Nowe, kwieciste kolekcje porcelany od marki Altom Design.

Wiosną przyroda budzi się do życia, a my wyrywamy się z zimowego marazmu. Pełni nowej energii i chęci do działania bardzo często decydujemy się na przeprowadzenie zmian w naszym życiu, ale i również we wnętrzach naszych domów. Marka Altom Design przygotowała piękne, słoneczne kolekcje porcelany stołowej, które w Twojej kuchni lub jadalni na dobre podkreślą nadejście wiosny.

 

Wiosenne przebudzenie. Zmiany w domu

Wiosna… Cieplejsze powietrze, więcej słońca i co za tym idzie – radości i witalności do codziennego działania. To często wraz z nadejściem tej ożywczej pory roku powracamy do zakurzonych postanowień noworocznych i gruntownie oczyszczamy przestrzeń wokół siebie. Robimy wiosenne porządki, podczas których żegnamy się z rzeczami niepotrzebnymi, ale też chowamy na przyszły rok wszystkie przedmioty i ubrania kojarzące się z zimą, a w swojej garderobie oraz aranżacji domowego wnętrza przywołujemy radosne, słoneczne kolory.

Kwiecista porcelana w żywych kolorach

Ta budząca do życia, ciepła pora roku to okazja do tego, by nieco odświeżyć swoją zastawę stołową. Przecież to od kubka z gorącą kawą lub herbatą zwykle zaczynamy dzień, a taki niewielki element, jak radosna, wiosenna dekoracja na filiżance może znacznie wpłynąć na to w jakim nastroju zainicjujemy nasz dzień. Marka Altom Design przygotowała kilka propozycji kwiecistej porcelany, która pozwoli wprowadzić do wnętrza Twojego domu prawdziwy powiew wiosny.

 • Kolekcja Blooming – wiosenny ogród budzi skojarzenia z mnogością przeróżnych kwiatostanów o niezliczonych kolorach i zapachowych bukietach. Iście beztroska sielanka, która sprawia, że w takim miejscu chce się pozostać jak najdłużej, bo to miejsce które żyje, kusi zapachami, soczystością traw, hipnotyzuje nieustającym świergotaniem ptaków. Taki bajkowy obraz wiosennego ogrodu stał się inspiracją do powstania wiosennej kolekcji Blooming. Charakterystycznym jej elementem jest jasne tło, na którym w wyrazistych, soczystych kolorach zarysowane zostały różne rodzaje kwiatów. Fuzja kolorów wyzwala pozytywne odczucia i wprowadza w prawdziwie wiosenny nastrój. Elementy zastawy porcelanowej Blooming, takie jak kubki, miska, talerzyk deserowy, filiżanki czy zestaw tea for one przywołują dobre skojarzenia, które mają niezwykle uspakajający i zarazem ożywczy charakter.
Kolekcja Blooming od marki Altom Design.

 

W wyborze rzeczy do domu kierujemy się przede wszystkim indywidualnym gustem, dlatego automatycznie wybieramy przedmioty, które budzą w nas miłe skojarzenia i pozytywne emocje. Takie z całą pewnością przywołuje kolekcja porcelany Blooming, której wyrazista dekoracja podkreślona elegancką, złotą linią pięknie będzie prezentowała się na każdym stole i nawet w zimowe dni będzie przywoływała wspomnienie wiosny i pachnących kwiatów.

 • Kolekcja Floral – wszyscy kochamy kwiaty i lubimy się nimi otaczać. To właśnie one pozytywnie nastrajają i ożywiają każde wnętrze. Spokojny pejzaż, w którym chce się być, by móc odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku został uwieczniony na najnowszej kolekcji porcelany Floral od marki Altom Design.
  Kolorowe florystyczne motywy zdobią wszystkie elementy kolekcji: talerze, miseczkę, kubki oraz filiżanki i tworzą wyjątkową, spójną zastawę, z którą z przyjemnością będziemy rozpoczynać każdy nowy dzień.
 • Doskonałym uzupełnieniem romantycznej porcelany będą naturalne i drewniane dodatki.

Kolekcja Floral od marki Altom Design Kolekcja Floral od marki Altom Design

 

 • Kolekcja Hello Spring – Witaj Wiosno ! O, tak… Wszyscy z utęsknieniem czekamy na pierwsze oznaki wiosny. To właśnie wtedy przyroda budzi się do życia. Doskonałym przykładem wiosennej kolekcji porcelany jest zastawa stołowa Hello Spring od marki Altom Design. Niebanalne dekoracje stanowią piękne uzupełnienie domowej kuchni i jadalni.
 • Hello Spring to kolekcja porcelany, która wprowadzi w domowe wnętrza niezwykle radosny nastrój, bo kto z nas nie marzy o leniwych, porannych śniadaniach, w rodzinnej atmosferze pełnej ciepła, miłości i serdecznego uśmiechu.
  Z kolekcją Hello Spring w szybki i prosty sposób zmienisz te marzenia w rzeczywistość.

Kolekcja Hello Spring od marki Altom Design Kolekcja Hello Spring od marki Altom Design

 

 • Kolekcja Amelia – kwiatowe motywy to nieprzemijające dekoracje w świecie mody i designu. Stały się również motywem przewodnim kolekcji porcelany Amelia do marki Altom Design.
 • Klasyczna, różana dekoracja zarysowana na powierzchni porcelany z kolekcji Amelia, przywodzi na myśl nieprzemijającą elegancję, ale i przytulną stylistykę wnętrz. Kolekcja dostępna jest w dwóch odsłonach kolorystycznych: na białym i granatowym tle. Można zaliczyć ją więc do linii typu mix&match czyli mieszaj i dopasowuj. Oznacza to, ze elementy zastawy porcelanowej z tej kolekcji można ze sobą swobodnie zestawiać.

Kolekcja Amelia od marki Altom Design Kolekcja Amelia od marki Altom Design

 

 • Kolekcja Sunny – żywe, słoneczne barwy pozytywnie nastrajają i ożywiają każde wnętrze. W soczystych, słonecznych barwach powstała kolekcja porcelany Sunny od marki Altom Design, w skład której wchodzi kubek, filiżanka, miseczka i talerz. Nieregularna, wytłaczana struktura porcelany Sunny przywodzi na myśl naczynia wytwarzane ręcznie, tradycyjnymi metodami. Jest to doskonała alternatywa dla osób poszukujących naczyń o nieoczywistej formie.
Kolekcja Sunny od marki Altom Design Kolekcja Sunny od marki Altom Design

 

Tych kilka, wiosennych kolekcji pozwoli Ci poczuć tchnienie ciepłego powietrza, zapach kwiatów i ćwierkot ptaków - nawet w chłodne, jesienno-zimowe dni. Porcelana stołowa z kolekcji Blooming, Floral, Hello Spring, Amelia oraz Sunny zaakcentuje odświeżony charakter kuchni czy jadalni, która tym elementem zrzuci ponure kolory zimy i przywoła w domu wiosenne słońce.


 

Przeczytaj również

Przydatne produkty