Przygotuj się na święta! Nowa kolekcja na Boże Narodzenie 2017

Przygotuj się na święta! Nowa kolekcja na Boże Narodzenie 2017

Rodzinne spotkania, wspólne śpiewanie kolęd, atmosfera miłości - czas kiedy znikają troski i problemy. Czas spędzanych razem chwil. Święta Bożego Narodzenia to okres, na który czekamy przez cały rok. I na który przygotowujemy się pieczołowicie. To chwila, kiedy wszystko musi współgrać, tworzyć klimat. Ozdoby choinkowe, zastawa stołowa, świąteczne dekoracje i ozdobne elementy w domu - co roku chcemy czymś gości zaskoczyć. Co roku chcemy spędzić święta otoczeni rodziną, przyjaciółmi i... pięknem.

 

Zaczyna się jak co roku - wielkimi przygotowaniami. Sprzątanie, porządki w domu, często już na długo przed Bożym Narodzeniem. Potem przychodzi czas na świąteczne zakupy. Coraz większy tłok w sklepach, nie ułatwiający załatwienie mnóstwa sprawunków. Jesteśmy zabiegani, zapracowani... Lista rzeczy do zrobienia jest zazwyczaj bardzo długa.

Kolekcja marki Altom Design na Boże Narodzenie 2017 Kolekcja marki Altom Design na Boże Narodzenie 2017

Ale potem rozświetlają się miejskie uliczki, przystrojone świątecznymi ozdobami. W oknach domów i bloków pojawiają się okolicznościowe ozdoby. A my zabieramy się wraz z najbliższymi za strojenie domowej choinki. W każdym z nas pozostaje trochę z dziecka, które przecież zawsze kochało ubierać choinkę. To jedyna taka okazja w roku. Ostatnie przygotowania do świąt to już czas z domownikami, także zabiegany i zapracowany, ale już inny - o wiele bardziej rodzinny. I już powoli czujemy zbliżające się święta.

W mroźne, grudniowe wieczory, srebrzące się świeżym śniegiem, kończymy ostatnie przygotowania. Z piekarnika wyjmujemy kolejne słodkie wypieki, na kuchni smaży się karp, a zrobione wspólnie domowe pierogi czekają już na ten wyjątkowy czas. Czas, kiedy odłożymy na bok wszystkie problemy i zmartwienia, zapomnimy o codziennym stresie. Czas, kiedy pozostanie odświętnie przystroić domowy stół i usiąść do niego ze wszystkimi ukochanymi najbliższymi, śmiejąc się, rozmawiając, śpiewając kolędy. Wyjątkowe chwile, spędzane z tymi, których kochamy najbardziej. W Boże Narodzenie nie ma nic piękniejszego i ważniejszego.

Święta Bożego Narodzenia są dla nas. Wyciszamy się, skupiamy na najbliższych, celebrujemy ten świąteczny czas w ich gronie i z myślą o nich. Bo gdy nadchodzą święta, nic nie jest ważniejsze od atmosfery, spokoju, miłości. Do świąt przygotowujemy się długo i warto zadbać o to, by wszystko dookoła w tym czasie sprawiało nam radość i przyjemność. Warto otoczyć się pięknem, każdy najmniejszy element wystroju wnętrza czy aranżacji świątecznego stołu jest częścią świątecznego klimatu.

Co roku staramy się, aby nasze święta były znów wyjątkowe. By świąteczny stół zachwycał wyglądem i pięknie pasował do podniosłej atmosfery rodzinnych spotkań. By odpowiednio udekorować i zaaranżować salon czy jadalnię, a stołowa zastawa pięknie prezentowała się i wzmacniała klimat świąt. Bo gdy wszyscy spotykamy się przy bożonarodzeniowym stole, obok kolorowo rozświetlonej i mieniącej się ozdobami choinki, liczy się każdy szczegół...

Kolekcja marki Altom Design na Boże Narodzenie 2017 Kolekcja marki Altom Design na Boże Narodzenie 2017
Kolekcja marki Altom Design na Boże Narodzenie 2017 Kolekcja marki Altom Design na Boże Narodzenie 2017
Kolekcja marki Altom Design na Boże Narodzenie 2017 Kolekcja marki Altom Design na Boże Narodzenie 2017
Kolekcja marki Altom Design na Boże Narodzenie 2017 Kolekcja marki Altom Design na Boże Narodzenie 2017

 

PORCELANA NA ŚWIĄTECZNY STÓŁ (zobacz całą kolekcję)

Na świątecznym stole nie może zabraknąć pięknej, szlachetnej porcelany. Tradycyjne bożonarodzeniowe potrawy będą cudownie prezentowały się na stole w otoczeniu stylowej, okolicznościowej zastawy stołowej. W czasie świąt stawiamy na stole najlepszą domową zastawę, bo właśnie wtedy najlepiej pasuje powiedzenie, że potrawy nie tylko powinny wyśmienicie smakować, ale też pięknie wyglądać. Każdy szczegół jest równie istotny, nic nie może zepsuć podniosłych świątecznych chwil.

Kolekcja marki Altom Design na Boże Narodzenie 2017 Kolekcja marki Altom Design na Boże Narodzenie 2017

Przygotowaliśmy w tym roku specjalną świąteczną kolekcję porcelany stołowej, dedykowaną na Boże Narodzenie. Porcelana Altom Design z kolekcji Stella skrywa w sobie szlachetność wysokiej jakości zastawy z piękną, delikatną, świąteczną dekoracją.  Szlachetna, ciepła, kremowa barwa porcelany przyozdobionej złotem oraz motywem świątecznych gwiazdek jak żadna inna podkreśli klimat świątecznego spotkania przy rodzinnym stole. Całą kolekcję porcelany Stella możecie poznać tutaj.

A gdy już minie gwar świątecznego biesiadowania i wieczorem zasiądziecie na kanapie wśród rodziny, nadchodzi chwila wyciszenia, spokoju. Czas na kubek ulubionej herbaty czy kawy, smakowanej w świetle świec i mrugającej światełkami choinki. Czas dla siebie, czas na relaks, ale ciągle czas świąteczny. Przygotujcie dla siebie lub na świąteczny prezent dla najbliższych piękny bożonarodzeniowy kubek. Ciepłe świąteczne motywy dodadzą świąteczną nutkę przytulności tym intymnym chwilom wyciszenia. Dużą kolekcję pięknych świątecznych kubków znajdziecie tutaj.

ŚWIĄTECZNE OBRUSY I BIEŻNIKI (obrusy tutaj, bieżniki tutaj)

Świąteczny obrus to jeden z najważniejszych elementów na bożonarodzeniowym stole. W czasie świąt jest jego ozdobą i elementem podkreślającym ten wyjątkowy czas. Warto rozłożyć na stole obrus specjalnie przygotowany na tę okazję. Na Boże Narodzenie 2017 przygotowaliśmy specjalną kolekcję modnych i praktycznych świątecznych obrusów w ślicznych odcieniach szarości i bieli, z okolicznościowymi świątecznymi motywami.

Świąteczny stół można także udekorować bieżnikiem - szczególnie jeśli nie chcemy zakrywać pięknego blatu. Bieżnik można rozłożyć wzdłuż lub w poprzek stołu, a odpowiednio dobrany dekoracją będzie stanowił piękne uzupełnienie świątecznej zastawy. Nasze propozycje świątecznych bieżników na stół możesz sprawdzić tutaj.

POSZEWKI NA PODUSZKI Z MOTYWEM ŚWIĄT (zobacz wszystkie tutaj)

Dekoracyjne poduszki to bardzo modny element, podkreślający charakter współczesnych wnętrz. Także one powinny w czasie świąt współgrać z resztą odświętnie przyozdobionego salonu. Motywy reniferów, choinek, śnieżynek czy gwiazd na poszewkach, zaprojektowane w modnych w tym sezonie stylach, znajdziecie tutaj.

Kolekcja marki Altom Design na Boże Narodzenie 2017 Kolekcja marki Altom Design na Boże Narodzenie 2017

NASTROJOWE ŚWIECZNIKI I LATARNIE  (zobacz wszystkie świeczniki tutaj)

Wieczorem, gdy siadamy wspólnie z najbliższymi w salonie, oczekując na pierwszą gwiazdkę, warto przygasić domowe światła. Usiąść w przytulnym świetle świec i celebrować świąteczny czas, śpiewając kolędy, śmiejąc się i rozmawiając. Piękne świąteczne świeczniki cudownie podkreślą ten moment - podświetlone światłem świec, swoimi  bożonarodzeniowymi dekoracjami pięknie podkreślą podniosły nastrój świąt.

Na świątecznym stole nie może zabraknąć świeczników, przygotowanych specjalnie na tę okazję. Dużą kolekcję świeczników na bożonarodzeniowy stół, specjalnie przygotowaną na ten rok, znajdziecie tutaj.

Dodatkowym elementem wystroju świątecznego domu są reprezentacyjne, stylowe latarnie - mogą one stanowić zarówno dekorację salonu, ale również posłużą jako piękny świąteczny element na zewnątrz - na tarasie, werandzie czy balkonie. Duże lampiony swoim stylem pięknie pasują do bożonarodzeniowego wystroju domowych wnętrz i ogrodów.

FIGURKI I DEKORACJE ŚWIĄTECZNE (zobacz wszystkie figurki tutaj)

Boże Narodzenie to czas, kiedy przyozdabiamy świątecznie domy i mieszkania. Każdy najdrobniejszy element ma przypominać o trwającym wyjątkowym okresie w roku. Celebrujemy święta, otaczając się pięknem i klimatycznym wystrojem. Nieodłącznym elementem są bożonarodzeniowe dekoracje - te ustawiane na kominku, na meblach czy kredensach, ale także na świątecznych stołach.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Ogromny wybór okolicznościowych świątecznych figurek i dekoracji znajdziecie w naszej tegorocznej kolekcji. Te bardziej tradycyjne i te nawiązujące do nowoczesnych trendów. Motywy choinek, śnieżnych bałwanków, reniferów czy małych przytulnych chatek. Świąteczne gwiazdy. W kolorach bieli, z elementami złota czy srebra lub w tradycyjnej świątecznej czerwieni - piękne ceramiczne ozdoby uzupełnią każdy pomysł na odświętną aranżację wnętrz.

Kolekcja marki Altom Design na Boże Narodzenie 2017 Kolekcja marki Altom Design na Boże Narodzenie 2017

 

OZDOBY CHOINKOWE (zobacz wszystkie tutaj)

Strojenie świątecznej choinki to jeden z najpiękniejszych zwyczajów bożonarodzeniowych. Wspólnie z najbliższymi spędzamy radośnie czas, wybierając i wieszając wyjątkowe ozdoby, bombki, łańcuchy. Bożonarodzeniowe drzewko to nieodłączny element świątecznej atmosfery w każdym polskim domu. Dbamy o to, by każdego roku było równie pięknie i bogato ubrane, by zachwycało i nas i naszych najbliższych.

Dla szukających wyjątkowych inspiracji na przystrojenie świątecznego drzewka, przygotowaliśmy bogatą kolekcję ozdób choinkowych w modnych odcieniach złota, srebra, szarości i śnieżnej bieli. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie - całą kolekcję znajdziecie tutaj.

Bogata kolekcja świąteczna, przygotowana przez Altom Design została tak skomponowana, byście mogli spójnie i tematycznie przygotować własny pomysł na świąteczny wystrój domu. Pozwala na dopasowanie do własnego stylu, pozwala na niemal dowolne komponowanie aranżacji z setek dostępnych elementów. Nieważne, czy wybierzecie tradycyjny, czy bardziej nowoczesny skandynawski styl w odcieniach bieli i szarości. Z pewnością znajdziecie w tej kolekcji wyjątkową inspirację. Bo święta to czas wyjątkowy. Spędzajmy je w spokoju, w otoczeniu ukochanych najbliższych, w podniosłej domowej atmosferze. W pięknie udekorowanych wnętrzach, które pozwolą nam cieszyć się tymi wyjątkowymi chwilami. Tego właśnie Wam życzymy :)

Kolekcja marki Altom Design na Boże Narodzenie 2017 Kolekcja marki Altom Design na Boże Narodzenie 2017
Kolekcja marki Altom Design na Boże Narodzenie 2017 Kolekcja marki Altom Design na Boże Narodzenie 2017

Przydatne produkty

Przeczytaj również

Przydatne produkty