Valdinox Expert - nowoczesne naczynia kuchenne

Valdinox Expert - nowoczesne naczynia kuchenne

Technologie wytwarzania naczyń kuchennych wciąż idą do przodu, równolegle z rosnącymi wymaganiami ich użytkowników i trendami w projektowaniu i designie. Nowa linia naczyń kuchennych Expert marki VALDINOX łączy w sobie wszystko to, co dziś najważniejsze w kuchni.

 

Dziś naczynia kuchenne: garnki, patelnie czy brytfanny to nie tylko narzędzie do przygotowywania smacznych i zdrowych posiłków dla naszych najbliższych. Chcemy otaczać się pięknymi przedmiotami i dotyczy to także przedmiotów używanych na co dzień - nawet garnki kuchenne mogą wszak ozdabiać swoim wyglądem wnętrze i sprawiać, że codzienna praca z nimi będzie dla nas jeszcze przyjemniejsza.

Nowoczesne naczynia kuchenne, oprócz wyjątkowego wyglądu, powinny dziś być także wielofunkcyjne. Przyrządzane przez nas potrawy często wymagają gotowania czy duszenia i późniejszego zapiekania - przekładanie potrawy w czasie jej przygotowywania do kilku różnych naczyń jest niewygodne i mało praktyczne - powoduje większą ilość pracy do wykonania, większą ilość naczyń do umycia itp. Stąd wielofunkcyjne garnki, patelnie i brytfanny to coraz ważniejszy trend w polskiej kuchni.

Linia VALDINOX Expert spełnia wszystkie wymogi współczesnych naczyń kuchennych - garnki, rondle i patelnie prezentują się wyjątkowo, równocześnie zaskakując swoją praktycznością w codziennym użyciu. Naczynia z linii Expert będą z pewnością stanowiły ozdobę w każdej kuchni - wykonane z najwyższej jakości materiałów, wykończone silikonowymi uchwytami i obrzeżami, stanowią prawdziwą "nową jakość" w kuchni.

Valdinox Expert - nowoczesne naczynia kuchenne Valdinox Expert - nowoczesne naczynia kuchenne
Valdinox Expert - nowoczesne naczynia kuchenne Valdinox Expert - nowoczesne naczynia kuchenne
Valdinox Expert - nowoczesne naczynia kuchenne Valdinox Expert - nowoczesne naczynia kuchenne

 

Wszystkie naczynia z linii Expert wykonane zostały z jednego kawałka aluminium, z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii, dzięki czemu mają odpowiednią, równą grubość dna i ścianek na całej powierzchni. Grubość ścianek (2,5 mm) i dna (4,5 mm) zapewnia długie trzymanie ciepła i bardzo równomierne nagrzewanie się naczyń - garnki, rondle, patelnie i brytfanny z linii Expert są też niezwykle odporne na odkształcenia.

A jeśli długo trzymają ciepło i równomiernie się nagrzewają, to oczywiście są też energooszczędne. Warto dbać o wysokość swoich rachunków za energię, nie wspominając już o ogólnym trendzie dbałości o nasze środowisko naturalne.

Valdinox Expert - nowoczesne naczynia kuchenne Valdinox Expert - nowoczesne naczynia kuchenne

Linia VALDINOX Expert to także dbałość o nasze zdrowie i zgodność z jakże modnym i popularnym zdrowym trybem życia. Nowoczesna, trójwarstwowa powłoka naczyń renomowanej szwajcarskiej firmy Ilag umożliwia smażenie na minimalnej ilości tłuszczu, a także bardzo skutecznie zapobiega przywieraniu i przypalaniu się przygotowywanych w nich potraw. To wszystko sprawia, że znów oszczędzamy czas i pieniądze, a dodatkowo nasze posiłki tracą mniej właściwości odżywczych i zawierają mniej zbędnego nam tłuszczu.

Jedną z większych zalet garnków i rondli z linii Expert jest ich wielofunkcyjność - garnki przeznaczone są zarówno do użytkowania na domowych kuchenkach (także indukcyjnych), jak i w piekarniku. Wstępnie podsmażoną czy podduszoną potrawę możemy więc od razu zapiec w piekarniku bez potrzeby przekładania do innego naczynia. Zarówno garnki (i rondle), jak i ich silikonowe uchwyty bez problemu wytrzymują temperaturę do 230 stopni - nadają się więc do ogromnej większości zastosowań, także do pieczenia i zapiekania.

Użyteczność garnków dodatkowo zwiększa pomysłowe wgłębienie w pokrywach, służące do położenia łyżki czy chochelki - dzięki temu małemu udogodnieniu znów zyskujemy - tym razem miejsce i czystość w kuchni podczas pracy.

Garnki, patelnie i brytfanny z kolekcji Expert gwarantują wyjątkowe doświadczenia z gotowania. Zarówno na co dzień dla naszych bliskich jak i sprawdzą się w bardziej profesjonalnych kuchniach gastronomicznych. Nowoczesny design sprawia, że naczynia staną się również oryginalną ozdobą każdej kuchni. Natomiast właściwości garnków czy patelni zapewnią wyjątkowy smak i aromat każdej z przygotowywanych potraw.  Kolekcja naczyń kuchennych VALDINOX Expert jest już dostępna w ofercie naszego sklepu - zapraszamy tutaj.

 

Przydatne produkty

Przeczytaj również

Przydatne produkty