Silesia Rybnik - garnki i czajniki emaliowane

Silesia Rybnik to uznany producent naczyń emaliowanych: garnków, brytfann, czajników i innych akcesoriów kuchennych, wykorzystujący receptury oparte na wiekowych doświadczeniach - tradycja wytwarzania naczyń kuchennych w Hucie "Silesia" sięga bowiem połowy XVIII w.

Garnki i czajniki emaliowane marki Silesia Rybnik towarzyszą nam w kuchni od pokoleń. Są najbardziej tradycyjnym rodzajem garnków kuchennych, których używały już nasze babcie i mamy. Łączą w sobie unikalne walory estetyczne oraz pełną ochronę zdrowia naszych domowników.

Naczynia emaliowane Silesia Rybnik należą do najpopularniejszych rodzajów naczyń kuchennych, kupowanych w naszym kraju. Ze względu na technologię ich wykonania, są bardzo bezpieczne w użyciu, neutralne dla środowiska naturalnego oraz nie zawierają żadnych składników uczulających.

Niewiele zakładów przemysłowych działających w Polsce może pochwalić się historią branży jak Huta „Silesia” w Rybniku. Początki zakładu sięgają jeszcze XVIII wieku, a dokładnie 1753 roku. Pod koniec XIX wieku emaliowane naczynia kuchenne z Rybnika znane były w państwach Europy i Ameryce, a emaliernia „Silesii” należała do największych w Europie, zaś po 1904 roku do największych na świecie zakładów tego typu.

Wykorzystywana technologia opiera się na recepturach, będących wynikiem stuletnich doświadczeń w tej branży. Perfekcyjne opanowanie techniki emalierskiej skutkuje niezwykłą trwałością, funkcjonalnością i estetyką naczyń. Takiej tradycji warto zaufać!

DESC
Produkty: 356 Pokaż wszystko
DESC
Produkty: 356 Pokaż wszystko

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!