Szklanki z podwójną ścianką
Szklanki z podwójną ścianką

Kolekcja Valdinox Expert

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 30

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 30

Strona:
  1. 1
  2. 2

Kolekcja VALDINOX EXPERT to nowoczesna, funkcjonalna linia naczyń kuchennych, która pozwala czerpać przyjemność z gotowania i cieszyć się walorami smakowymi potraw. W jej skład wchodzą garnki, rondle oraz patelnie.

Poszukując najbardziej funkcjonalnych rozwiązań projektanci zastosowali elementy silikonowe, gwarantujące wygodny, mocny chwyt przy oraz idealne dopasowanie pokrywek do brzegów garnków i patelni. Dodatkowo w uchwytach na pokrywach zaprojektowano funkcjonalne wcięcie, które pozwala podczas gotowania umieścić w nim łyżkę kuchenną, potrzebną do mieszania czy smakowania potrawy.

Garnki kuchenne z kolekcji EXPERT

Sprawdzą się zarówno w domowej jak i profesjonalnej kuchni. Nowoczesny design w połączeniu z wyjątkowymi właściwościami sprawi, że przygotowanie każdej potrawy będzie wyjątkowo proste i przyjemne. Silikonowe wykończenia rantów pokrywek, sprawiają, że są one wyjątkowo szczelne a specjalne ujście na parę sprawia, że gotująca się pod przykryciem zupa nie wykipi nam na kuchenkę.

Również silikonowy uchwyt pokrywki, został zaprojektowany w ten sposób by był jak najbardziej praktyczny. Specjalne zagłębienie w uchwycie, pozwala odłożyć na niego łyżkę czy chochelkę w trakcie gotowania.

Patelnie z kolekcji EXPERT

Zostały zaprojektowane tak, by użytkownicy czerpali maksimum przyjemności z gotowania. Specjalna powłoka nieprzywieralna renomowanej szwajcarskiej firmy Illag Premium, zapewnia wyjątkowe właściwości – dzięki czemu żadna potrawa na patelni się nie przypali, nawet na niewielkiej ilości oleju.

Wyjątkowy, nowoczesny design oraz możliwość używania na wszystkich rodzajach kuchenek w tym indukcyjnych, sprawia, że patelnie EXPERT będą jednymi z ulubionych w kuchni.