Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

 

Valdinox Power - profesjonalne brytfanny na co dzień

 

Brytfanny Valdinox Power zostały zaprojektowane w oparciu o klasyczne, żeliwne gęsiarki, będące wyjątkowym naczyniem do pieczenia, duszenia i gotowania. Brytfanna Valdinox Power nie jest naczyniem, w którym można upiec wyłącznie gęś! Ma bardzo wiele zastosowań i można używać jej do pieczenia mięs i drobiu, ale również do ciast i domowego chleba.

 

Valdinox Power- czego dowiesz się z tego wpisu?

 

  • ● Jakie są dostępne na rynku rodzaje gęsiarek/brytfann?
  • ● Jakie korzyści uzyskasz z gotowania z brytfanną Valdinox Power?

 

Czy wiesz, skąd pochodzi słowo gęsiarka? Oczywiście, że od pieczonej w niej gęsi! Obecnie termin gęsiarka używany jest bardzo rzadko, mówiąc „gęsiaska” mamy na myśli brytfannę z pokrywą.

 

Rodzaje gęsiarek/brytfann

  • Brytfanna emaliowana - emalia to bezpieczny materiał, który nie wchodzi w reakcje z żywnością, a szklista powłoka uniemożliwia rozwój bakterii.
  • Brytfanna Kamienna - dzielimy je na granitowe, marmurowe i mineralne. Grube dno brytfanny jest nieprzywierające, a naczynie szybko się nagrzewa.
  • Brytfanna żeliwna - jest wykonana z ciężkiego i grubego materiału, co wpływa na równomierne rozchodzenie się ciepła, które bardzo długo się utrzymuje.
  • Brytfanna żeliwna emaliowana - połączenie zalet brytfanny żeliwnej (waga, solidność), z prozdrowotnymi właściwościami gęsiarki emaliowanej!
  • Brytfanna stalowa - podobnie jak żeliwna posiada drugie dno, przez co gorąca temperatura utrzymuje się długo i jest równomiernie rozprowadzana. Dodatkowo możemy gotować z niską ilością tłuszczu.
  • Brytfanna aluminiowa - dobrze przewodzi ciepło, które równomiernie się rozprowadza. Posiadają nieprzywierającą powłokę, dzięki czemu nasza potrawa nie przywiera do dna, nawet z mała ilością tłuszczu. Brytfanna Valdinox Power została wykonana z aluminium i w całości odlana pod dużym ciśnieniem.

 

Brytfanna Valdinox Power

Brytfanna Valdinox Power nazywana jest profesjonalną brytfanną na co dzień, gdyż została w całości pokryta wysokiej jakości, certyfikowaną, szwajcarską powłoką nieprzywieralną Ilag Ultimate. Powłoka Ilag jest bezpieczna w kontakcie z żywnością. Wykazuje się również doskonałą odpornością na zarysowania. Wielowarstwowa powłoka pozwala na gotowanie z niewielką ilością tłuszczu, bez obaw o przywieranie się potraw. Dodatkowo, dbanie o czystość naczynia jest łatwiejsze, gdyż wystarczy umyć je delikatną gąbką z płynem do naczyń - bez szorowania! Okazyjnie można myć brytfannę w zmywarce.

 

Nasi projektanci opracowali specjalną pokrywę z wypustkami, dzięki czemu cyrkulujące powietrze skrapla się i podlewa potrawę naturalnymi sokami, wytwarzanymi z mięsa i warzyw. Dzięki temu osiągamy doskonały efekt kulinarny - dusząc danie w sosie własnym, staje się ono chrupiące na zewnątrz i soczysta w środku.

 

Zamknięty obieg powietrza wewnątrz naczynia przyspiesza proces gotowania, a co za tym idzie, skraca czas przyrządzania posiłku. Jednocześnie, gdy para nie wydostaje się na zewnątrz - nasze danie zachowuje pełnię smaku i aromatu.

 

Brytfanna Valdinox Power posiada masywny korpus aluminiowy, dzięki czemu naczynie równomiernie się nagrzewa i długo utrzymuje wysoką temperaturę, dzięki czemu naczynie zostało sklasyfikowane jako produkt energooszczędny. Gęsiarka Valdinox jest odlewana w całości z jednej formy. Wpływa to na jej trwałość i solidność wykonania. Uchwyty brytfanny Valdinox Power zostały zespolone z korpusem, a więc nie musisz obawiać się o deformacje pod wpływem wysokich temperatur podczas pieczenia.

 

Dzięki eleganckiemu designowi możesz serwować potrawę bezpośrednio w brytfannie Valdinox Power. Twoi goście będą mogli cieszyć się gorącą zapiekanką czy pieczenią przez cały wieczór!

 

Brytfannę Valdinox Power możesz używać na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnych. Gęsiarka Valdinox Power to naczynie żaroodporne, a więc możesz stosować ją w piekarniku wraz z pokrywą w temperaturze do 240 stopni.

 

 

 

 

.

Popularne marki:     MariaPaula     Valdinox     Silesia     Altom Design     Gerpol     Fiskars   Aquaphor  

 

Najpopularniejsze kategorie:       Szklanki termiczne     Garnki emaliowane Silesia     Beczki do kiszenia     Wózki na zakupy Gimi      Pucharki do lodów i deserów     Akcesoria łazienkowe     Kosze na śmieci     Szkatułki i tace lustrzane     Doniczki i osłonki na doniczki     Naczynia żaroodporne     Szynkowary     Naczynia kamionkowe     Formy i blachy do pieczenia     Regały i komody     Kosze wiklinowe     Lampiony i latarenki     Kolekcje polskiej porcelany     Lampy stołowe     Kolekcje porcelany Altom Design     Brytfanny do pieczenia i duszenia     Chlebaki     Maszynki i akcesoria do mięsa     Noże kuchenna     Kieliszki i szklanki do napojów     Termosy i bidony