Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

 

 

Valdinox Space - naczynia nowej generacji

 

Rozwiązania w kuchni oraz funkcjonalność sprzętów kuchennych, które jeszcze do niedawna wydawały nam się pomysłami zaczerpniętymi z filmów science fiction, dziś stają się rzeczywistością. Funkcjonalne naczynia, wykonane przy użyciu nowoczesnych technologii, mogą skutecznie skrócić czas przygotowania perfekcyjnego posiłku, a do tego posiadają nieziemski wygląd. Poznajmy zatem kolekcję naczyń kuchennych Valdinox Space, dzięki którym przyszłość zagości w naszych kuchniach już dziś.

 

Nowoczesna kuchnia to przede wszystkim wygoda i funkcjonalność, a także piękny, elegancki wygląd. Kolekcję Space charakteryzuje nowoczesny design, który podoba się klientom i wpisuje się w modne style aranżacji kuchni. Zewnętrzna struktura, przypominająca szlify diamentu zapewnia kolekcji nieziemski wygląd. Do tego jest bardzo odporna na wysokie temperatury i przebarwienia.

 

Valdinox Space - czego dowiesz się z tego wpisu?

 

  • ● Jakie cechy posiada linia Valdinox Space?
  • ● Dlaczego z kolekcją Space nasze potrawy będą zdrowsze i smaczniejsze?
  • ● W jakich kuchniach będą najlepiej wyglądały czarne naczynia z wysokim połyskiem Valdinox Space?

 

Valdinox Space - nowatorska kolekcja naczyń kuchennych

Nowoczesne aluminium, z którego wykonane są korpusy naczyń, posiada bardzo wysoki współczynnik przewodzenia ciepła, dużo wyższy niż w przypadku stali. Zapewnia to idealną dystrybucję ciepła na całej powierzchni naczynia, jednocześnie przekładając się na wydajność gotowania. Surowiec ten gwarantuje również, że naczynia są ultra wytrzymałe-zyskują siłę stali, przy jednoczesnym zachowaniu swojej lekkości.

 

Wielowarstwowa powłoka NON-STICK, która pokrywa wnętrze naczyń, wzmocniona została dodatkowo metalicznymi drobinkami, dzięki którym staje się bardziej odporna na zarysowania, w porównaniu ze standardowymi powierzchniami. Zabezpiecza ona nasze potrawy przed przywieraniem do dna, dzięki czemu mamy gwarancję, że zawsze będą perfekcyjne. Taką powłokę bardzo łatwo się czyści. Przy mniejszych zabrudzeniach wystarczy przetrzeć ją papierowym ręcznikiem lub umyć w wodzie z niewielką ilością detergentu.

 

Zdrowe smażenie z linią naczyń kuchennych Valdinox Space

Podczas smażenia ważne jest to, aby jedzenie miało jak najkrótszy kontakt z gorącym tłuszczem. Doskonałe przewodzenie ciepła w naczyniach Valdinox Space, umożliwia nam szybkie rozgrzanie patelni, która cały czas utrzymuje odpowiednią temperaturę. Dzięki temu dania przygotujemy błyskawicznie. Doskonałej jakości powłoka nieprzywieralna sprawia, że przygotujemy potrawy z wykorzystaniem minimalnej ilości tłuszczu. Kolekcja naczyń Valdinox Space została wyposażona w specjalny znacznik OIL CONTROL, który umożliwia kontrolowanie zużycia oleju. Dwa nadrukowane okręgi/miarki wewnątrz naczynia pozwalają dozować optymalną ilość. Praktyczny wskaźnik to kolejne udogodnienie które sprawi, że nasze dania będą zdrowsze i smaczniejsze.

 

Valdinox Space - nieziemski design

Kolekcja Valdinox Space to przede wszystkim wygoda i funkcjonalność. Najnowsze technologie produkcji, odporność na wysokie temperatury i wysokiej jakości materiały idą w parze z pięknem zewnętrznym linii. Kosmiczna kolekcja Valdinox Space polskiej marki z Pierwszej Stolicy Polski - Gniezna, przyciąga swoim nieziemskim designem i powłoką na wysoki połysk. Czarne naczynia będą wspaniale komponować się z modnym stylem skandynawskim.

 

Poznaj wszystkie elementy kolekcji Space i sięgnij gwiazd!

 

 

.

Popularne marki:     MariaPaula     Valdinox     Silesia     Altom Design     Gerpol     Fiskars   Aquaphor  

 

Najpopularniejsze kategorie:       Szklanki termiczne     Garnki emaliowane Silesia     Beczki do kiszenia     Wózki na zakupy Gimi      Pucharki do lodów i deserów     Akcesoria łazienkowe     Kosze na śmieci     Szkatułki i tace lustrzane     Doniczki i osłonki na doniczki     Naczynia żaroodporne     Szynkowary     Naczynia kamionkowe     Formy i blachy do pieczenia     Regały i komody     Kosze wiklinowe     Lampiony i latarenki     Kolekcje polskiej porcelany     Lampy stołowe     Kolekcje porcelany Altom Design     Brytfanny do pieczenia i duszenia     Chlebaki     Maszynki i akcesoria do mięsa     Noże kuchenna     Kieliszki i szklanki do napojów     Termosy i bidony