Miska do miksowania / do miksera z przyssawką i miarką Keeeper Mariella 1,5 l

Zobacz film

Brak w magazynie

cena:
29,99 zł
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Praktyczne i estetyczne elementy w kuchni, takie jak miska do miksowania, to domowe niezbędniki


Wymiary miski:
- pojemność - 1,5 l
- średnica - 20 cm
- wysokość - 14 cm
Marka: Keeeper
Identyfikator: 0207025182

Opis produktu

Z pomysłem, ładnym designem i wysoką funkcjonalnością – według takich założeń firma Keeeper tworzy swoje produkty. Swoim klientom proponuje rzeczy, które sprawdzą się w domu, bo dzięki nim zapanuje ład i porządek. Estetyczna miska do miksowania, w modnym, miętowym kolorze to jeden z takich domowych niezbędników.


Miska do miksowania wyróżnia się estetycznym, nowoczesnym wyglądem i antypoślizgową przyssawką. Dzięki niej miksowanie w misce będzie bezpieczne, praktyczne i stabilne. Szerokie ranty zapewnią pewny uchwyt miski podczas miksowania, a miarka litrażowa ułatwi dokładne odmierzenie potrzebnych produktów.


  • Miska do miksowania jest produktem renomowanej firmy Keeeper

  • Estetyczna, wygodna, praktyczna, taka jest miska w miętowym kolorze

  • Przyssawka pozwoli na stabilne miksowanie produktów w misce

  • Posiada miarkę litrażową, która ułatwi odmierzanie potrzebnych ilości


Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Aby truskawki, maliny czy borówki nie posklejały się podczas mrożenia, należy ułożyć je luźno na tacy lub talerzu i włożyć do zamrażarki na 20 minut. Po tym czasie owoce przesypujemy do woreczków lub pojemników i przechowujemy do roku.