Miska / salaterka porcelanowa 400 ml Altom Design Infinity Blue 13 cm

W magazynie

cena:
11,90 zł
- +
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Infinity Blue – kwiatowa klasyka w nieskończenie modnym kolorze nieba


Wymiary salaterki:
średnica – 13 cm
wysokość – 6,5 cm
pojemność – 400 ml

Produkt ten jest częścią kolekcji Infinity Blue marki Altom Design, w skład której wchodzą kubki, filiżanki, talerze i miseczki porcelanowe oraz zestawy tea for one. Sprawdź całą kolekcję Infinity Blue.

Zastosowanie

 • LODóWKA
  Lodówka
 • ZMYWARKA
  Zmywarka
Marka: Altom Design
Identyfikator: 01010052119

Opis produktu

Podarowanie komuś niebieskich kwiatów oznacza, że ceni się jego przyjaźń. Niebieski kolor to symbol wierności i profesjonalizmu. Uspokaja, a jednocześnie pobudza do kreatywności i poszerzania horyzontów. Kolor wieczornego nieba, jak określa się klasyczny niebieski, został ogłoszony przez instytut Pantone kolorem roku 2020, ale w trendach będzie obecny zawsze, bo to jeden z kolorów natury. Jest nieskończenie modny, podobnie jak zdobienie porcelany motywami kwiatowymi.


Infinity Blue to kolekcja porcelany marki Altom Design. Nawiązuje do nieskończoności, bezkresnego nieba, trwałości i klasyki. Wczesne techniki zdobienia naczyń polegały na podszkliwnym malowaniu kobaltem, a dominującymi motywami były te kwiatowe. Niebieskie kwiaty zdobią również naczynia Infinity Blue. • Kolekcja wykonana jest z wysokiej jakości, kremowej porcelany NBC, dzięki czemu jest bardziej odporna na obtłuczenia i wyszczerbienia.

 • Wszystkie elementy zdobione są niebieskimi wzorami kwiatowymi, więc kolekcja jest klasyczna i ponadczasowa.

 • Dostępna jest na sztuki, dzięki czemu możesz stworzyć zestaw śniadaniowo-deserowy według własnych potrzeb.

 • Na kolekcję składają się talerz deserowy, miska, kubek o pojemności 300 ml w 4 wzorach, filiżanka ze spodkiem, filiżanka jumbo w 2 wzorach i zestaw tea for one.

 • Infinity Blue będzie doskonałym uzupełnieniem zastawy stołowej wykonanej z porcelany w kolorze ecru, takiej jak Altom Design Bella lub MariaPaula Ecru i Nova.


Zobacz film

Dodaj opinię

Czy wiesz że

Porcelanę ręcznie malowaną, a także zdobioną złotymi elementami zaleca się myć w chłodnej wodzie z odrobiną soku z cytryny. Dzięki temu zachowa swoje piękno na długie lata.