Valdinox Prime
Valdinox Prime

Miska / salaterka porcelanowa 400 ml Altom Design Infinity Blue 13 cm

Brak w magazynie

cena:
11,90 zł
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Infinity Blue – kwiatowa klasyka w nieskończenie modnym kolorze nieba


Wymiary salaterki:
średnica – 13 cm
wysokość – 6,5 cm
pojemność – 400 ml

Produkt ten jest częścią kolekcji Infinity Blue marki Altom Design, w skład której wchodzą kubki, filiżanki, talerze i miseczki porcelanowe oraz zestawy tea for one. Sprawdź całą kolekcję Infinity Blue.

Zastosowanie

 • LODóWKA
  Lodówka
 • ZMYWARKA
  Zmywarka
Marka: Altom Design
Identyfikator: 01010052119

Opis produktu

Podarowanie komuś niebieskich kwiatów oznacza, że ceni się jego przyjaźń. Niebieski kolor to symbol wierności i profesjonalizmu. Uspokaja, a jednocześnie pobudza do kreatywności i poszerzania horyzontów. Kolor wieczornego nieba, jak określa się klasyczny niebieski, został ogłoszony przez instytut Pantone kolorem roku 2020, ale w trendach będzie obecny zawsze, bo to jeden z kolorów natury. Jest nieskończenie modny, podobnie jak zdobienie porcelany motywami kwiatowymi.


Infinity Blue to kolekcja porcelany marki Altom Design. Nawiązuje do nieskończoności, bezkresnego nieba, trwałości i klasyki. Wczesne techniki zdobienia naczyń polegały na podszkliwnym malowaniu kobaltem, a dominującymi motywami były te kwiatowe. Niebieskie kwiaty zdobią również naczynia Infinity Blue. • Kolekcja wykonana jest z wysokiej jakości, kremowej porcelany NBC, dzięki czemu jest bardziej odporna na obtłuczenia i wyszczerbienia.

 • Wszystkie elementy zdobione są niebieskimi wzorami kwiatowymi, więc kolekcja jest klasyczna i ponadczasowa.

 • Dostępna jest na sztuki, dzięki czemu możesz stworzyć zestaw śniadaniowo-deserowy według własnych potrzeb.

 • Na kolekcję składają się talerz deserowy, miska, kubek o pojemności 300 ml w 4 wzorach, filiżanka ze spodkiem, filiżanka jumbo w 2 wzorach i zestaw tea for one.

 • Infinity Blue będzie doskonałym uzupełnieniem zastawy stołowej wykonanej z porcelany w kolorze ecru, takiej jak Altom Design Bella lub MariaPaula Ecru i Nova.


Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Delikatna porcelana nie powinna być narażana na gwałtowne zmiany temperatury. Przełożenie porcelany bezpośrednio z lodówki do kuchenki mikrofalowej może spowodować jej pęknięcie.