Miska / salaterka porcelanowa Altom Design "Madame Gold" 14 cm

Brak w magazynie

cena:
13,99 zł
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Miska z kolekcji „Madame Gold” cechuje paryski szyk i nieprzemijająca elegancja formy ozdobiona złotą linią


Wymiary salaterki:
- średnica - 14 cm
- wysokość - 7 cm

Produkt ten jest częścią kolekcji Madame Gold marki Altom Design, w której skład wchodzą elementy zastawy porcelanowej: kubek, filiżanka, salaterka, talerzyki, mlecznik, imbryk oraz cukiernica, pozwalające spójnie wyposażyć domową jadalnię bądź salon. Sprawdź całą kolekcję Madame Gold
Marka: Altom Design
Identyfikator: 01010051733

Opis produktu

Porcelana ma w sobie coś szlachetnego i ponadczasowego, kojarzącego się z elegancją i klasycznym podejściem do formy zastawy stołowej. To właśnie zestawy obiadowe, czy kawowe z tego materiału stają się wielopokoleniowe. Marka Altom Design stworzyła kolekcję porcelany „Madame Gold”, do której należy m.in. miska, a która łączy w sobie klasyczne pojmowanie porcelany z nowoczesnością formy i zdobnictwa.


”Madame Gold” to nazwa, która kojarzy się z paryską gracją oraz ponadczasową i nieprzemijalną elegancją. Kolekcja zastawy stołowej współgra z tymi założeniami, a złote zdobienia i lekko kremowy odcień porcelany nadaje jej elementom miękkości, uroku i subtelności. Miska porcelanowa „Madame Gold” zyskała nowoczesny kształt, który harmonijnie współgra ze złotą dekoracją. Salaterka tym sposobem staje się elementem zastawy porcelanowej, która z powodzeniem może gościć na uroczystej, jak i codziennej aranżacji stołu.


  • Miska z kolekcji „Madame Gold” wykonana została z dobrej jakościowo porcelany o delikatnym, kremowym zabarwieniu

  • ”Madame Gold” to kolekcja porcelany, która kojarzy się z paryską, klasyczną elegancją podkreśloną przez złote zdobienia

  • Salaterka, wraz z innymi elementami z kolekcji „Madame Gold”, stanie się wyrazistą ozdobą stołu

  • Elementy zastawy porcelanowej zaaranżują stół w uroczyste, jak i zwyczajne dni

Zobacz film

Produkt pojawia się w inspiracjach

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Jeśli wybierasz się na łąkę, koniecznie zerwij listki młodego szczawiu, pokrzywy (przed kwitnieniem roślina nie parzy) czy mleczu. Możesz wykorzystać je do wiosennych sałatek lub przygotować pyszną zupę. Dzikie rośliny doskonale wzbogacają smak potraw i dostarczają cennych minerałów i witamin, a przy tym rosną naturalnie bez użycia środków chemicznych i nawozów.