Miska / salaterka porcelanowa Altom Design "Madame Gold" 14 cm

Brak w magazynie

cena:
13,99 zł
pi-clock-svg Wysyłka
48 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Miska z kolekcji „Madame Gold” cechuje paryski szyk i nieprzemijająca elegancja formy ozdobiona złotą linią


Wymiary salaterki:
- średnica - 14 cm
- wysokość - 7 cm

Produkt ten jest częścią kolekcji Madame Gold marki Altom Design, w której skład wchodzą elementy zastawy porcelanowej: kubek, filiżanka, salaterka, talerzyki, mlecznik, imbryk oraz cukiernica, pozwalające spójnie wyposażyć domową jadalnię bądź salon. Sprawdź całą kolekcję Madame Gold
Marka: Altom Design
Identyfikator: 01010051733

Opis produktu

Porcelana ma w sobie coś szlachetnego i ponadczasowego, kojarzącego się z elegancją i klasycznym podejściem do formy zastawy stołowej. To właśnie zestawy obiadowe, czy kawowe z tego materiału stają się wielopokoleniowe. Marka Altom Design stworzyła kolekcję porcelany „Madame Gold”, do której należy m.in. miska, a która łączy w sobie klasyczne pojmowanie porcelany z nowoczesnością formy i zdobnictwa.


”Madame Gold” to nazwa, która kojarzy się z paryską gracją oraz ponadczasową i nieprzemijalną elegancją. Kolekcja zastawy stołowej współgra z tymi założeniami, a złote zdobienia i lekko kremowy odcień porcelany nadaje jej elementom miękkości, uroku i subtelności. Miska porcelanowa „Madame Gold” zyskała nowoczesny kształt, który harmonijnie współgra ze złotą dekoracją. Salaterka tym sposobem staje się elementem zastawy porcelanowej, która z powodzeniem może gościć na uroczystej, jak i codziennej aranżacji stołu.


  • Miska z kolekcji „Madame Gold” wykonana została z dobrej jakościowo porcelany o delikatnym, kremowym zabarwieniu

  • ”Madame Gold” to kolekcja porcelany, która kojarzy się z paryską, klasyczną elegancją podkreśloną przez złote zdobienia

  • Salaterka, wraz z innymi elementami z kolekcji „Madame Gold”, stanie się wyrazistą ozdobą stołu

  • Elementy zastawy porcelanowej zaaranżują stół w uroczyste, jak i zwyczajne dni

Zobacz film

Produkt pojawia się w inspiracjach

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

W trakcie ręcznego mycia porcelany warto wstawić do komory zlewu plastikową miskę. W ten sposób zminimalizujesz ryzyko obicia porcelanowego naczynia.