Miska / salaterka porcelanowa Altom Design Melania turkus 12,5 cm (2 wzory)

Brak w magazynie

cena:
12,50 zł
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Kolekcja porcelana Melania, do której należy miska, posiada modną kolorystykę i stożkową formę


Wymiary miski:
- wysokość - 7,3 cm
- szerokość - 12,5 cm

Produkt ten jest częścią kolekcji Melania marki Altom Design, w której skład wchodzą elementy zastawy porcelanowej: kubki, filiżanki, miseczki pozwalające spójnie wyposażyć domową jadalnię bądź salon. Sprawdź całą kolekcję Melania

Zastosowanie

  • ZMYWARKA
    Zmywarka
Marka: Altom Design
Identyfikator: 01010051894

Opis produktu

Koralowy jest barwą afirmującą do życia i skłaniającą się w stronę natury. Turkusowy jest kolorem jasnym, harmonizującym umysł, dzięki czemu w jego otoczeniu dobrze się wypoczywa. Barwa taupe to mieszanka brązu i beżu, która niezwykle popularna stała się w trendach i w eklektycznych wnętrzach. Te trzy topowe w modzie i designie kolory zdobią kolekcję naczyń porcelanowych Altom Design Melania, w której skład wchodzi kubek z zaparzaczem, miska, kubek i filiżanka.


Porcelana z kolekcji Melania zyskała modny fason i kolorystykę, dlatego idealnie pasują do niej hasła zarysowane na powierzchni: optymistyczne, pobudzające do życia. Koral, turkus i taupe to barwy, które pozytywnie oddziałują na samopoczucie, przywołują ciepłe kolory wiosny i lata, dają chęci do działania. Do tego nowoczesny i designerski, stożkowy kształt naczyń kuchennych zachęca do ich codziennego użytkowania.


Te trzy barwy, którymi zdobiona jest kolekcja Melania od marki Altom Design, współistnieją ze sobą i wzajemnie się przenikają, dlatego nie musisz decydować się na zakup linii naczyń tylko w jednym kolorze. Porcelana Melania wpisuje się w modny trend mix&match, który zachęca do twórczego miksowania i łączenia ze sobą barw i motywów, które tylko z pozoru do siebie nie pasują.


  • Elementy zastawy porcelanowej Altom Design Melania wykonane są z porcelany wysokiej jakości o lekko kremowej barwie

  • Kubek z zaparzaczem, miska, filiżanka i kubek porcelanowy, zdobią przez trzy modne kolory: koralowy, turkusowy i taupe

  • Porcelana z kolekcji Melania od marki Altom Design wyróżnia się ciekawym, stożkowym wyglądem

  • Kubek z zaparzaczem wyposażony jest w stalowe sitko i głęboką pokrywkę

  • Zastawa porcelanowa Melania wpisuje się w modny trend mix&match, czyli miksuj i łącz

  • Elementy zastawy porcelanowej z tej kolekcji można myć w zmywarce

Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Porcelany nie należy czyścić szczotkami o ostrym włosiu, drucianymi gąbkami, a także gąbkami o szorstkiej fakturze. Zniszczą one delikatne szkliwo, którym pokryta jest porcelana.