Niech się błyszczy! - glamour na wigilijnym stole

Obecny jest nie tylko w modzie, ale też w aranżacji wnętrz. Styl glamour cechuje się ponadczasową elegancją, która niepozbawiona jest casualowych cech. To estetyka, która bogata jest w złoto, błyszczące elementy, ale też barwy, które tonują całość. Dzięki temu styl ten jest wyrazisty, odważny, ale też luźny i niezobowiązujący.

Na wigilijnym stole również możesz stworzyć gustowną, ale zarazem przytulną i przyjemną dla oka aranżację – umożliwi Ci to porcelana z kolekcji Madame Gold, która kojarzy się z gracją i szykiem. Kremowa porcelana została ozdobiona delikatnym, złotym paskiem, który sprawia, że kolekcja ta sprawdza się na co dzień, ale i będzie znakomitym wyborem na Święta. Doskonałym uzupełnieniem całej aranżacji, który podkreśli szyk i elegancję wigilijnego stołu, jest zestaw złotych sztućców Galaxy od marki Altom Design.

Przygotuj w swoim domu święta w złocie i błyszczącej estetyce glamour.

Przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy zestaw dla 6 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

KOLEKCJA ALTOM DESIGN MADAME GOLD

”Madame Gold” to nazwa, która kojarzy się z gracją oraz ponadczasową i nieprzemijalną elegancją. Kolekcja zastawy stołowej współgra z tymi założeniami, a złote zdobienia i lekko kremowy odcień porcelany nadaje jej elementom miękkości, uroku i subtelności. Kolekcja „Madame Gold”, o nowoczesnym kształcie, z powodzeniem może gościć na codziennym, jak i uroczystym stole.KOLEKCJA ALTOM DESIGN BELLA ECRU

Doskonale zdajesz sobie sprawę, że udane spotkanie w gronie najbliższych wymaga wyjątkowej oprawy. Piękna zastawa stołowa wprawi w zachwyt Twoich gości i stworzy magiczny nastrój spotkania. Na takie właśnie okazje mamy coś specjalnie dla Ciebie - klasyczną, a jednocześnie elegancką porcelanę Bella. Linia porcelany Bella wyróżnia się ciepłym, kremowym odcieniem, a także regularnym, prostym kształtem.

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!