Nóż kuty do krojenia i trybowania mięsa masarski Gerpol NKB5 15 cm

Zobacz film

Brak w magazynie

cena:
29,60 zł
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Elegancki nóż do krojenia mięsa marki Gerpol z 20-letnią gwarancją producenta


Wymiary noża:
- długość: 15 cm
Marka: Gerpol
Identyfikator: 0204013144

Opis produktu

Praktyczny nóż do krojenia i odróbki mięsa to narzędzie niezbędne w każdej kuchni. Umożliwia szybkie i wygodne porcjowanie mięsa oraz oddzielanie go od kości i chrząstek.


Nóż masarski znajduje wszechstronne zastosowanie przy przygotowywaniu posiłków mięsnych. Dzięki niemu łatwo pokroisz mięso na mniejsze kawałki, a przede wszystkim oddzielisz zbędne kości i zanieczyszczenia. Przygotowywanie kotletów, gulaszu czy mięsa drobiowego przy użyciu noża do mięsa będzie dużo prostsze i szybsze.


Dobre noże kuchenne to noże nie tylko ostre, ale i wygodne w użytkowaniu oraz posiadające niepowtarzalne kształty. Noże kuchenne kute NKB5 to połączenie funkcjonalności, jakości i nowoczesnego designu.


  • Ostrze noża kute z jednego kawałka stali nierdzewnej zapewnia wysokie właściwości tnące oraz odporność na wykruszanie i pękanie

  • Przy rękojeści nóż do mięsa posiada kute podparcie, dzięki któremu uzyskujemy doskonałe wyważenie noża, a także dodatkową ochronę dla palców

  • Użycie najwyższej jakości stali nierdzewnej zapewnia trwałość i funkcjonalność noża do krojenia

  • Wykonana z egzotycznego, twardego drzewa Pakka rękojeść noża nie odkształca się i nie absorbuje wody.

Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Nie tylko wołowinę, ale również inne surowe mięsa zawsze należy kroić w poprzek włókien, nigdy zaś wzdłuż! Jest to istotne, gdyż tak przygotowane bitki, kotlety czy zrazy odpowiednio się usmażą a mięso da się łatwiej pogryźć, gdyż mocne włókna zostaną przerwane.