Sklep internetowy pieknowdomu.pl powstał z myślą o ludziach ceniących sobie piękno, jakość i praktyczne rozwiązania w swojej kuchni oraz domu. Stworzony kilka lat temu, przez specjalistów z zakresu porcelany, szkła, naczyń do gotowania czy sztućców ma rozwiązywać codzienne i odświętne potrzeby Polaków.

 

Zrealizowaliśmy do tej pory kilkadziesiąt tysięcy zamówień, ciesząc się znakomitą opinią - 99% Kupujących poleca nasz sklep. Możesz to sprawdzić,oglądając ponad 2000 pozytywnych opinii w serwisie Opineo.pl

 

Od wielu lat współpracujemy z polskimi producentami porcelany, szkła, sztućców czy naczyń kuchennych, jak chociażby fabryki Chodzież & Ćmielów, Karolina czy Krzysztof, Edwanex, FNS Gerpol czy Silesia Rybnik, które goszczą na naszych stołach, często od kilku pokoleń.

 

Doświadczenie w branży szkła i porcelany, sprawia, że od lat we własnym laboratorium projektowym Altom Design Studio, tworzymy kolekcje zastawy porcelanowej, naczyń i sztućców, które sygnowane są marką jakości i nowoczesności. Idąc z duchem trendów, śledzimy światowe rynki, odwiedzając największe targi szkła i porcelany na całym świecie, tylko po to by na Polskich stołach mogło gościć piękno i jakość europejskich i światowych producentów.

 

Pieknowdomu.pl to połączenie bogatego asortymentu, najwyższej jakości i szybkiej realizacji zamówień. Zakupy u nas są prawdziwą przyjemnością, ponieważ każdy z Państwa ma szansę skomponować własną, oryginalną i w pełni dostosowaną do swoich potrzeb zastawę stołową. Dostępne u nas produkty - zastawa porcelanowa, komplety sztućców czy zestawy garnków nierdzewnych i emaliowanych - z całą pewnością mogą także pełnić rolę ekskluzywnego prezentu na nowe mieszkanie czy ślub.

 

Nasza wykwalifikowana kadra chętnie doradzi, podpowie i pomoże Wam w doborze produktów zarówno dla siebie jak i na prezent, gdyż Wasze szczęście jest naszym sukcesem.

 

Właścicielem sklepu jest firma Altom sp.z o.o. sp.k., 62-200 Gniezno, ul.Roosevelta 116a (KRS: 0000324582, REGON: 301066948, NIP: 784-24-33-393). Jesteśmy firmą, działającą na rynku porcelany i akcesoriów kuchennych oraz łazienkowych od 25 lat. Dziś dostarczamy nasze artykuły do tysięcy sklepów, restauracji i hoteli.

x
Zapisz się do newslettera