Ostrzałka / osełka do noży Tarmex uniwersalna

W magazynie

cena:
5,90 zł
- +
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Ostrzałka do noży to niezbędny element wyposażenia każdej kuchni.Produkt jest wysyłany w losowej wersji kolorystycznej, dostępnej aktualnie w magazynie naszego sklepu.
Marka: Tarmex
Identyfikator: 0204015536

Opis produktu

Ostrzałka do noży to narzędzie niezbędne w każdej kuchni. Nawet noże wykonane z najlepszych materiałów i z największą precyzją wymagają regularnej pielęgnacji. Firma Tarmex stworzyła ostrzałki o precyzyjnie, wymuszonym ustawieniu kąta ostrzenia, który zapewnia profesjonalny rezultat podczas każdego użycia.  • Kółka ostrzące pozwalają na dokładne ostrzenie noża , podczas przesuwania go w obu kierunkach.

  • Stabilny uchwyt z osłoną na palce, gwarantuje bezpieczny chwyt.

  • Ostrzałka nie wymaga energii elektrycznej.


Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Aby ułatwić sobie przygotowanie przetworów warto znać kilka zasad. Wiśnie czy czereśnie przeznaczone na przetwory wkładamy do zamrażalki na 20 minut przed drylowaniem. Dzięki temu usuwanie pestek jest znacznie łatwiejsze i szybsze. Owoce leśne myjemy krótko pod bieżącą wodą na sitku aby nie nasiąkły wodą. Natomiast owoce i warzywa z których chcemy zdjąć skórkę np. śliwki czy pomidory parzymy we wrzątku a następnie zahartowujemy zimną wodą. Dzięki temu z łatwością usuniemy skórkę.