Tortownice

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Tortownice przydają się w domowej kuchni zawsze, gdy nadchodzą specjalne okazje lub święta - pieczemy wtedy pyszne, słodkie torty, które są nierozerwalną częścią świętowania. Przy pomocy tortownicy "wyczarowujemy" niezwykłe, wysokie ciasta i torty.

Tortownice są specjalnie zaprojektowane do pieczenia wysokich ciast i tortów. Mają pionowe, wyższe niż w standardowych blachach do pieczenia ścianki, które dodatkowo często są ruchome - umożliwiają odsłonięcie ciasta i sprawne przełożenie na paterę lub nawet bezpośrednie podanie tortu na podstawie tortownicy.

Tradycyjne tortownice mają okrągły kształt, ale coraz częściej pieczemy torty w kształcie serca, kwiatu czy kwadratu - tortownice dostępne są także w innych niż na co dzień spotykane kształtach. Zawsze jednak cechą odróżniającą tortownicę od formy do pieczenia ciasta są odpinane i zdejmowane boczne ścianki.

Bogaty wybór kształtów oraz rozmiarów tortownicy to nie wszystko, co Ci oferujemy. Znajdziesz u nas także tortownice z dodatkową powłoką nieprzywieralną oraz z kominem, umożliwiającym pieczenie ciast z okrągłym wycięciem pośrodku. Z pewnością znajdziesz u nas tę, która w pełni spełni Twoje oczekiwania.