Pokale do piwa Altom Design Diamond 370 ml, komplet 6 szt.

Zobacz film

W magazynie

cena:
74,90 zł
- +
pi-clock-svg Wysyłka
48 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Pokale do piwa na nóżce, przeznaczone do pełnej degustacji walorów smakowych i zapachowych piwa


Wymiary pokala:
- wysokość: 17 cm,
- pojemność: 370 ml

Zastosowanie

  • ZMYWARKA
    Zmywarka
Marka: Altom Design
Identyfikator: 0103007128

Opis produktu

Pokale to szklane naczynia na nóżce, jedne z najbardziej eleganckich naczyń do podawania piwa. Różne odmiany pokali stosujemy do różnych piw, ale w ogólnym przeznaczeniu stworzone są one do piw bardziej wyrazistych lub mocniejszych - pokale pozwalają na odpowiednie uwalnianie ich aromatu, dzięki czemu możemy w pełni delektować się ulubionym piwem.


Pokale najpełniej eksponują piękną barwę piwa, nawet gdy trzymane są w naszych rękach - pokal trzyma się bowiem za nóżkę. Dodatkową zaletą nóżki w pokalu jest to, że trzymając za nią naczynie, nie ogrzewamy rękami czaszy z piwem, dzięki czemu piwo podawane z odpowiednią temperaturą dłużej zachowuje wszystkie swoje walory. Stosunkowo wąskie ujście czaszy w pokalu pozwala też na dłuższe zachowanie pięknej piany na wierzchu piwa.


  • Pokale do piwa charakteryzuje idealnie przeźroczyste szkło, które jest wolne od szkodliwych dla zdrowia substancji

  • Pokale na nóżce są bardzo stylowe, idealne do podawania piw mocniejszych lub bardziej wyrazistych w smaku oraz kolorze

  • Smukły kształt pokali pięknie eksponuje szlachetną barwę piwa oraz pozwala wydobyć z niego wszystkie niuanse smaku i aromatu

  • Pokale bez obaw można myć w zmywarkach i nawet po trzech tysiącach cykli zmywania szkło nie matowieje i pozostaje krystalicznie czyste.

Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Obieranie ugotowanych ziemniaków zazwyczaj zajmuje nam dużo czasu i jest mozolne. Możemy ułatwić sobie pracę umieszczając ugotowane już ziemniaki na kilka sekund w wodzie z lodem. Dzięki temu trikowi skórka będzie sama schodzić a my zaoszczędzimy czas.