Półmisek prostokątny porcelanowy Altom Design kolekcja Sunshine

Brak w magazynie

cena:
34,90 zł
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Półmisek z pozytywnej kolekcji Sunshine, zachowanej w turkusowych barwach, będzie dobrze nastrajał Cię każdego dnia


Wymiary półmiska:
- długość – 26,5 cm
- szerokość – 13,5 cm

Produkt ten jest częścią kolekcji Sunshine marki Altom Design, w której skład wchodzą poszewki na poduszki oraz elementy zastawy porcelanowej: kubki, filiżanka, salaterki, talerzyk, mlecznik, imbryk oraz cukiernica, pozwalające spójnie wyposażyć domową jadalnię bądź salon. Sprawdź całą kolekcję Sunshine
Marka: Altom Design
Identyfikator: 01010051681

Opis produktu

Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu całego dnia. Niejednokrotnie jemy je w pośpiechu i rozdrażnieniu, które wynika z widma spóźnienia się do pracy, czy szkoły. A może by tak wstać chwilę wcześniej i celebrować wraz z najbliższymi ten moment? Dobrze rozpoczęty dzień w całości pozostanie pozytywny. Świeże pieczywo będziesz mogła ułożyć na półmisek z kolekcji Sunshine.


Słoneczna kolekcja przywołuje na myśl pierwsze tchnienie wiosny, śpiew ptaków, przyrodę budzącą się do życia. Półmisek prostokątny, wraz z innymi elementami z tejże kolekcji, będzie idealny do zestawu śniadaniowego. Posiada pozytywny charakter i może służyć Ci jako półmisek, talerz lub tacka.  • Powabne kształty i wzornictwo, urzekające kolory i zdobienia – taka jest kolekcja Sunshine, z której pochodzi półmisek prostokątny.

  • Półmisek stworzony został z dobrej jakości porcelany, która będzie służyć Ci przez lata.

  • Cechą charakterystyczną kolekcji jest kolor turkusowy, złote zdobienia i napis „You are my sunshine” (jesteś moim słonkiem), więc przez ten osobisty charakter dedykacji może ona stać się upominkiem dla bliskiej osoby.

  • Półmisek prostokątny jest jednym z elementów tej subtelnie eleganckiej kolekcji Sunshine, którą warto skomponować w całości, by stała się ona prawdziwą ozdobą stołu i razem tworzyła piękny, śniadaniowy zestaw.


Zobacz film

Produkt pojawia się w inspiracjach

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Jeśli wybierasz się na łąkę, koniecznie zerwij listki młodego szczawiu, pokrzywy (przed kwitnieniem roślina nie parzy) czy mleczu. Możesz wykorzystać je do wiosennych sałatek lub przygotować pyszną zupę. Dzikie rośliny doskonale wzbogacają smak potraw i dostarczają cennych minerałów i witamin, a przy tym rosną naturalnie bez użycia środków chemicznych i nawozów.