Półmisek szklany na ciasto i wędliny świąteczny Huta Jasło owalny 38 x 21 cm

W magazynie

cena:
15,50 zł
- +
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Ozdób aranżację wigilijnego stołu szklanym półmiskiem z motywem ryb


Wymiar półmiska:
- długość - 38 cm
- szerokość - 21 cm

Zastosowanie

  • ZMYWARKA
    Zmywarka
Marka: Huta Jasło
Identyfikator: 0103005397

Opis produktu

W każdym miejscu na świecie istnieją bożonarodzeniowe tradycje związane z jedzeniem. Także w naszym kraju konkretne, wigilijne potrawy są mocno zakorzenione w kulturze, a przepisy na ich przygotowanie przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Na polskich stołach w czasie świąt króluje ryba pod różną postacią: karp, rybka po grecku, śledź. Takie dania swoim najbliższym możesz podać na półmisku tematycznie nawiązującym do podawanej na nim potrawy.


Półmisek szklany z motywem ryb idealnie wkomponuje się w bożonarodzeniowy nastrój, w którym jednym z głównych dań jest między innymi karp. Stworzony został w hucie Jasło, a to gwarancja jakości i trwałości. Naczynie posiada nieregularne kształty, które pozwolą na wygodne przenoszenie półmiska, nawet jeśli znajdować będą się w nim gorące dania.  • Półmisek został wykonany z wysokiej jakości szkła, a to oznacza, że posłuży Ci przez długie lata.

  • Posiada interesujący kształt, który stanie się ozdobą świątecznego stołu.

  • Naczynie można w łatwy sposób utrzymać w czystości i myć je w zmywarce.

  • Półmisek z motywem ryb będzie idealny nie tylko na bożonarodzeniowe okazje


Zobacz film

Dodaj opinię

Czy wiesz że

Gdy galaretka zbyt szybko tężeje, wystarczy podgrzać ją aby stała się półpłynna. W tym celu naczynie z galaretką wstawiamy na kilka minut do większej miski z gorącą wodą. Zawartość salaterki mieszamy co jakiś czas, uważając, aby do galaretki nie dostała się woda. Jeśli chcemy by galaretka z owocami stężała szybciej, zamiast świeżych owoców użyjmy mrożonych.