Półmisek szklany świąteczny Huta Jasło szkło 20 x 15cm

Brak w magazynie

cena:
7,90 zł
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Ozdób aranżację wigilijnego stołu szklanym półmiskiem z motywem ryb


Wymiary półmiska:
- długość - 20 cm
- szerokość - 15 cm

Zastosowanie

  • ZMYWARKA
    Zmywarka
Marka: Huta Jasło
Identyfikator: 0103005396

Opis produktu

W każdym miejscu na świecie istnieją bożonarodzeniowe tradycje związane z jedzeniem. Także w naszym kraju konkretne, wigilijne potrawy są mocno zakorzenione w kulturze, a przepisy na ich przygotowanie przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Na polskich stołach w czasie świąt króluje ryba pod różną postacią: karp, rybka po grecku, śledź. Takie dania swoim najbliższym możesz podać na półmisku tematycznie nawiązującym do podawanej na nim potrawy.


Półmisek szklany z motywem ryb idealnie wkomponuje się w bożonarodzeniowy nastrój, w którym jednym z głównych dań jest między innymi karp. Stworzony został w hucie Jasło, a to gwarancja jakości i trwałości. Naczynie posiada nieregularne kształty, które pozwolą na wygodne przenoszenie półmiska, nawet jeśli znajdować będą się w nim gorące dania.  • Półmisek został wykonany z wysokiej jakości szkła, a to oznacza, że posłuży Ci na długie lata.

  • Posiada interesujący kształt, który stanie się ozdobą świątecznego stołu.

  • Naczynie można w łatwy sposób utrzymać w czystości i myć je w zmywarce.

  • Półmisek z motywem ryb będzie idealny nie tylko na bożonarodzeniowe okazje


Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Gdy galaretka zbyt szybko tężeje, wystarczy podgrzać ją aby stała się półpłynna. W tym celu naczynie z galaretką wstawiamy na kilka minut do większej miski z gorącą wodą. Zawartość salaterki mieszamy co jakiś czas, uważając, aby do galaretki nie dostała się woda. Jeśli chcemy by galaretka z owocami stężała szybciej, zamiast świeżych owoców użyjmy mrożonych.