Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Cukiernice i mleczniki z porcelany to stylowe i praktyczne dodatki do pięknej zastawy stołowej. Cukier czy mleczko do kawy podawane w gustownych naczyniach nie tylko podnoszą rangę rodzinnych przyjęć i uroczystości, ale także sprawiają, że domowy stół wygląda piękniej i dostojniej.

CUKIERNICE PORCELANOWE

Porcelanowa cukiernica to nie tylko praktyczny, ale i ozdobny element na każdym domowym stole. Podawanie cukru w cukiernicy jest w zasadzie standardem zarówno podczas przyjęć, jak i codziennych domowych posiłków.

Porcelanowe cukiernice spełniają jednak nie tylko swoją funkcję użytkową, ale także są piękną dekoracją stołu. Cukierniczka będzie z pewnością wyjątkowo prezentowała się na stole, będąc jego dodatkową ozdobą. Cukiernice wykonane ze szlachetnej porcelany świetnie wpasują się w aranżację stołu, podkreślając wyjątkowy charakter domowych spotkań i posiłków.

MLECZNIKI / DZBANUSZKI DO MLEKA

Mlecznik, czyli mały, klasyczny dzbanuszek służy głównie do podawania gościom i domownikom mleczka i śmietanki do kawy (ewentualnie do herbaty). Dzbanuszek do mleka o niewielkiej pojemności nie zajmuje dużo miejsca na stole, a jest bardzo przydatny i praktyczny, jednocześnie podkreślając wagę i wzniosłość domowych uroczystości czy małych przyjęć w gronie przyjaciół.