Valdinox Prime
Valdinox Prime

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Czajniczki i imbryki do herbaty z porcelany to najlepszy sposób na stylowe i gustowne podanie gorącego naparu gościom lub domownikom. Piękny imbryk z herbatą pozwoli wygodnie się nią delektować, a dodatkowo będzie wyjątkową ozdobą na domowym stole.

Herbatę - a także kawę - możemy podawać zarówno w imbryku, jak i w czajniczku. Naczynia te różnią się zazwyczaj kształtem: porcelanowe imbryki są najczęściej wyższe i mają kształt zbliżony do walca, natomiast czajniczki są niższe i bardziej obłe, bardzo często przypominające kulę.

Zarówno imbryki, jak i czajniczki do herbaty, wykonane ze szlachetnej porcelany i często pięknie zdobione, spełniają na domowym stole nie tylko funkcję użytkową, ale są też stylową ozdobą i dodatkiem do porcelanowej zastawy stołowej. Nieużywane, spełniają także funkcję reprezentacyjną, ozdabiając półki domowych kredensów.

Imbryk lub czajniczek jest najczęściej elementem zestawu kawowego, ale możesz również kupić imbryk osobno, dopasowując go do już posiadanej zastawy stołowej. Wybierz spośród wielu dostępnych w naszej ofercie fasonów i dekoracji - z pewnością znajdziesz u nas porcelanowy czajniczek do herbaty, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.