Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 66

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 66

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Porcelana z fabryk w Ćmielowie i Chodzieży jest niezwykle ceniona na całym świecie za swój urok oraz niezaprzeczalne piękno. Wyróżnia ją dbałość o detale oraz unikalne wzory zdobienia zastawy stołowej.

Polska porcelana to już kilka wieków tradycji w tworzeniu piękna i nastroju na domowym stole. Porcelana z Ćmielowa i Chodzieży od wieków jest jedną z najbardziej cenionych, zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie. Wieloletnie doświadczenie, piękne wzornictwo i najlepsza jakość to wyróżniki porcelanowych naczyń z fabryk w Ćmielowie i Chodzieży.

Bogaty wybór linii porcelany z Ćmielowa i Chodzieży umożliwia Ci dobranie zastawy stołowej odpowiednio do wystroju wnętrz Twojego domu, a jednocześnie podkreślenie własnego stylu. Znajdziesz u nas zarówno klasyczne, bogato zdobione zestawy obiadowe i kawowe, jak i nowoczesne zestawy z talerzami o kształcie kwadratu.

Jesteśmy sklepem firmowym bezpośredniego dystrybutora porcelany Ćmielów & Chodzież - znajdziesz u nas zarówno kompletne zestawy porcelany, jak i pełny wybór pojedynczych elementów: m.in.: talerze, filiżanki, kubki, czajniczki czy imbryki, z których samodzielnie skomponujesz własny zestaw domowej porcelany.