Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

15 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

15 produkt(ów)

Ponadczasowa kolekcja porcelany Feston z fabryki w Ćmielowie to kwintesencja tradycji, doświadczenia i pięknego wzornictwa. Niezwykle reprezentacyjna porcelana świetnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i przy specjalnych okazjach.

Kolekcja Feston to jeden z najpopularniejszych fasonów porcelany z Ćmielowa. Inspirowana okresem przedwojennym, zdobiona szlachetnymi dekoracjami ze złota lub platyny, pięknie łączy w sobie wyjątkowy styl i szyk, a także wygodę użytkowania i nieskomplikowane kształty porcelanowych naczyń. Porcelana Feston to prawdziwa klasyka porcelany stołowej.

Porcelana z Ćmielowa i Chodzieży od wieków jest jedną z najbardziej cenionych, zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie. Wieloletnie doświadczenie, piękne wzornictwo i najlepsza jakość to wyróżniki porcelanowych naczyń z fabryk w Ćmielowie i Chodzieży.

Jesteśmy sklepem firmowym bezpośredniego dystrybutora porcelany Ćmielów & Chodzież - znajdziesz u nas zarówno kompletne zestawy porcelany, jak i pełny wybór pojedynczych elementów: m.in.: talerze, filiżanki, kubki, czajniczki czy imbryki, z których samodzielnie skomponujesz własny zestaw domowej porcelany. Sprawdź naszą pełną ofertę porcelany marki Ćmielów & Chodzież.