Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

24 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

24 produkt(ów)

Porcelana Chodzież Iwona – spotkanie nowoczesności z tradycją

imbryk-do-herbaty-porcelana-chodziez-iwona-zloty-pasekNowoczesność stanowi dzisiaj swojego rodzaju słowo klucz. Wiele osób podczas organizowania przestrzeni w swoim domu stawia właśnie na nowoczesne podejście. W myśl współcześnie promowanych trendów mówi się o minimalizmie oraz optymalizacji dostępnego miejsca w taki sposób, aby zwiększyć efektywność domowych prac. Oczywiście sama estetyka minimalizmu jest związana także z określonym designem dekoracji.

W ramach tego stylu często sięgamy po proste w swoim zdobnictwie rozwiązania ozdobne, którym z pewnością nie można odmówić estetycznego wyglądu, lecz dla wielu osób są one nieco zbyt oszczędne w swojej formule. Warto więc postawić na elementy kuchennego wyposażenia jak chociażby porcelana Chodzież Iwona, która nie dość, że posłuży nam jako wygodna zastawa stołowa, to jeszcze wprowadzi powiew świeżości do domowej estetyki.

Wiele osób odczuwa pewnego rodzaju dystans w stosunku do nabywania porcelany. Wiąże się to z przekonaniem o kruchości i nietrwałości tego materiału. Z pewnością każdy z nas słyszał o pięknie zdobionych zastawach z porcelany, które były przechowywane w rodzinie od pokoleń. Chwila nieuwagi wystarczyła, aby je wyszczerbić czy stłuc. Warto zatem wiedzieć, że współczesne podejście do tworzenia naczyń z tego materiału nie ma nic wspólnego z takimi historiami. Współczesne podejście do tworzenia zastawy z porcelany gwarantuje jej wytrzymałość i solidność. Nie musimy się więc martwić o to, że naczynia będą pełniły wyłącznie funkcję dekoracyjną.

Chodzież Iwona – kolekcja z pomysłem

maselniczka-porcelana-chodziez-iwona-zloty-pasekNajciekawsze rozwiązania, jeśli chodzi o „białe złoto” to takie propozycje, które odnajdują się nie tylko podczas okolicznościowych spotkań w pełnym gronie. Warto stawiać na opcje, które z dużym powodzeniem wykorzystamy codziennie. Tym bardziej że porcelana Chodzież Iwona cechuje się bardzo uniwersalnym designem. Na pierwszy rzut oka widać, że jest ona niezwykle oryginalna i nieprzeciętnie urokliwa. Natomiast chociażby ze względu na kolor, nie świetnie sprawdza się w codziennych sytuacjach, podczas śniadania czy jako naczynie na poranną kawę. Warto zatem postawić na tego rodzaju zestaw, jeśli szukamy inspirujących elementów kuchennego wyposażenia.

Wspomniana uniwersalność przekłada się również na to, że zestaw Chodzież Iwona cieszy się niesłabnącą popularnością od lat. To porcelana, która zniewala swoim unikatowym wzornictwem, ale też świetnie wpisuje się w zróżnicowane estetyki. Ma to niemałe znaczenie zwłaszcza w kontekście chęci dobierania asortymentu w zgodzie z założonym stylem. Niezależnie od tego, czy nasza kuchnia zdradza przywiązanie do nowoczesnych trendów promujących minimalizm i industrializm, czy jednak wolimy tradycjonalizm w tym zakresie – porcelana Chodzież Iwona z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę.

Nie oznacza to oczywiście, że proponowany zestaw nie ma swojego charakteru. Jego nieprzeciętny design zachwyca sam w sobie, natomiast dzięki uniwersalnej kolorystyce i przemyślanym zdobieniom, rewelacyjnie wpasuje się zarówno w nowoczesne wnętrza, jak i te zdradzające przywiązanie do minionych trendów.

Co wchodzi w skład kolekcji Chodzież Iwona?

salaterka-okragla-porcelana-chodziez-iwona-zloty-pasek-16-cmJakie elementy wchodzące w skład kolekcji Chodzież Iwona możemy wybrać? W sklepie Pięknowodomu.pl znajdziemy interesujące rozwiązania, dzięki którym codzienne czynności w kuchni czy podczas obiadów okażą się znacznie wygodniejsze. To także doskonała kolekcja dla każdego, komu zależy na skompletowaniu bogatego zestawu stołowego dostosowanego do standardów restauratorskich.

Możemy więc zdecydować się na porcelanową bulionówkę. Naczynie to kojarzymy przede wszystkim z hucznymi spotkaniami czy wręcz weselami. Natomiast świetnie sprawdza się również w warunkach domowych, kiedy organizujemy przyjęcie dla naszych gości. Filiżanki do kawy możemy z powodzeniem wykorzystywać na co dzień, w ramach zamiennika dla standardowych szklanek czy kubków. Nasz ulubiony poranny napój zdecydowanie zasmakuje nam bardziej, jeśli wypijemy go z doskonale prezentującego się naczynia, które swoim wyglądem wprowadza niepowtarzalny nastrój w zwykły poranek.

Miski, salaterki czy nawet pierścienie ozdobne na serwetki do zaledwie kilka przykładów, jeśli chodzi o to, co znajduje się w kolekcji porcelany Chodzież Iwona. Rozwiązania te pozwolą nam zebrać fenomenalnie prezentującą się zastawę. Zachwycające naczynia nie tylko pozytywnie wpływają na panujący podczas spotkania z przyjaciółmi czy rodziną klimat. Znacząco podkreślają też wagę okoliczności, a zatem doskonale sprawdzają się jako zastawa świąteczna czy podczas obchodów pięćdziesięciolecia ślubu.