Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 49

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 49

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Porcelana z fabryki Karolina to klasyczna zastawa stołowa, za którą stoi już ponad 150 lat doświadczenia i tradycji. Zestawy, talerze i naczynia porcelanowe Karolina od lat należą do najpopularniejszych na naszym rynku.

Polska porcelana to już kilka wieków tradycji w tworzeniu piękna i nastroju na domowym stole. Porcelana Karolina od wielu, wielu lat jest jedną z tych najbardziej cenionych. Wieloletnie doświadczenie, piękne wzornictwo i ceniona jakość to wyróżniki porcelanowych naczyń z fabryki Karolina.

Porcelana stołowa marki Karolina wyróżnia się ciepłą barwą (kość słoniowa) oraz zwiększoną wytrzymałością, ze względu na używaną do produkcji specjalną odmianę porcelany Fine Bone China (FBC). Z tego materiału wykonywane są m.in. najpopularniejsze linie: Hiruni, Castel i Claudette.

Jesteśmy sklepem firmowym bezpośredniego dystrybutora porcelany Karolina - znajdziesz u nas zarówno kompletne zestawy porcelany, jak i pełny wybór pojedynczych elementów: m.in.: talerze, filiżanki, kubki, czajniczki czy imbryki, z których samodzielnie skomponujesz własny zestaw domowej porcelany.