Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Karolina Hiruni, czyli piękno w nowoczesnym wydaniu

bulionowka-ze-spodkiem-porcelanowa-karolina-hiruni-350-mlZnalezienie eleganckiego zestawu porcelany bywa nie lada wyzwaniem. Konieczne jest nie tylko zdecydowanie się na odpowiedni kształt, kolor i wzór naczyń, ale również wybranie producenta słynącego ze znakomitej jakości wykonania. Jeśli lubisz prosty, subtelny styl, to być może produkty Karolina Hiruni okażą się dla Ciebie idealne. Poznaj lepiej cechy charakterystyczne marki oraz kolekcji Hiruni, dowiedz się, czy wręczanie porcelany w prezencie wciąż jest modne, a także do jakich wnętrz będzie ona pasować. W tekście omawiamy też produkty z tej serii dostępne w naszym sklepie.

Charakterystyka marki Karolina i kolekcji Hiruni

Marka Karolina działa od 1860 roku, co niewątpliwie czyni ją ekspertem na rynku. Obecne wyroby nawiązują do tradycji i wieloletniego doświadczenia firmy. To, co daje tej marce przewagę nad konkurencją, to to, że do produkcji naczyń wykorzystywana jest szczególna odmiana porcelany – Fine Bone China. Karolina jest jej jedynym eksploatatorem w Polsce. Inną cechą szczególną firmy jest także to, że niektóre elementy naczyń wyrabiane są ręcznie.

Warto zaznaczyć, że porcelana Karolina Hiruni to przykład nowoczesnego designu w subtelnym stylu. Kolekcję tę wyprodukowano w kolorze kości słoniowej, która znakomicie prezentuje się w różnych wnętrzach. Naczynia posiadają kwadratowy kształt, choć w niektórych miejscach swojej budowy mają obły zarys. Ważne jest również to, że wszystkie produkty charakteryzuje wytrzymałość na wysokie i niskie temperatury oraz odporność na zarysowania.

Podaruj naczynia z kolekcji Karolina Hiruni w prezencie

czajnik-porcelana-karolina-hiruni-1-1lPorcelana to zawsze dobry pomysł na prezent! Taki podarunek można wręczyć z różnych okazji: urodzin, imienin, Dnia Babci i Dziadka, ślubu, świąt, parapetówki oraz wielu innych wydarzeń godnych celebrowania. Porcelana Karolina Hiruni może też trafić w dowolne ręce – nie ma znaczenia płeć, wiek czy wykonywany zawód. Prosty styl, jaki reprezentuje omawiana kolekcja, zapewnia pewność, że naczynia będą pasować do każdego mieszkania. Dlaczego porcelana od lat jest popularnym wyborem prezentowym? Może właśnie z powodu swojej uniwersalności, a może dlatego, że nie tylko elegancko wygląda, ale i dlatego, że jest wyjątkowo funkcjonalnym prezentem. Obdarowywany przez wiele lat będzie mógł korzystać z takiego podarunku.

Do jakich wnętrz będzie pasować porcelana Karolina Hiruni?

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, naczynia z serii Karolina Hiruni świetnie odnajdą się w różnych wnętrzach. Design tej porcelany pozwala na umieszczenie jej zarówno w pomieszczeniach urządzonych w minimalistycznym stylu, jak i w bogato zdobionych mieszkaniach. Projektanci, łącząc odcień kości słoniowej z kwadratowym kształtem, zadbali o to, aby zestaw z tej serii pasował do aranżacji w bardziej tradycyjnym stylu, ale też tych, w których panuje modernistyczny klimat. Jeśli zaś chodzi o dopasowanie porcelany do kolorów ścian czy obrusu, to tę kolekcję śmiało można łączyć z rozmaitymi barwami – ciepłymi, zimnymi, pastelowymi i tymi bardziej wyrazistymi.

Oferta porcelany Karolina Hiruni w sklepie Pięknowdomu.pl

talerz-gleboki-do-zupy-kwadratowy-porcelana-karolina-hiruni-21-cmW sklepie internetowym Pięknowdomu.pl posiadamy różnorodny wybór porcelany. Zależy nam na tym, aby każdy mógł wybrać do swojego domu, pasujący zestaw – zarówno jeśli chodzi o jego styl, jak i liczbę sztuk. W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć porcelany Karolina Hiruni. Jakie dokładnie produkty z tej kolekcji możemy zaoferować? Naczynia, które mogą znaleźć się na obiadowym stole! A są to: talerz głęboki, sosjerka, półmisek, bulionówka oraz pieprzniczka.

Talerz głęboki od marki Karolina Hiruni ma szerokość 21 cm, a jego design nawiązuje do naczyń, które można spotkać w najznakomitszych restauracjach. Bulionówka natomiast mieści w sobie 350 ml płynu, posiada wygodne uchwyty do trzymania i sprzedawana jest wraz ze spodkiem, który przyda się do eleganckiego serwowania zupy. Do podania mięs lub warzyw podczas obiadu w większym gronie osób warto wykorzystać półmisek. Pieprzniczka z tej serii ma ergonomiczny kształt i nowoczesny wygląd, dzięki czemu bardzo dobrze prezentuje się na kuchennym blacie lub zastawionym stole.

Kolejnym dodatkiem, który dobrze mieć w swoim domu, jest sosjerka. Przez niektórych może być używana częściej, przez innych rzadziej, ale gdy zajdzie potrzeba podania sosu, naczynie to sprawdzi się znakomicie. Natomiast podczas podwieczorku przyda Ci się pojemny dzbanek do kawy i herbaty. Ten z kolekcji Hiruni pomieści aż 1,1 l napoju. Każde z tych naczyń możesz myć ręcznie lub w zmywarce, a także umieszczać w kuchence mikrofalowej.