Porcelana Karolina Hiruni

Porcelana z kolekcji Hiruni marki Karolina to nowoczesne, kwadratowe naczynia stołowe. Idealne dla miłośników nowych trendów i rozwiązań. Ciepła, kremowa porcelana daje możliwość niemal dowolnej aranżacji domowego stołu

Zaprojektowana na planie kwadratu kolekcja Hiruni wyróżnia się niezwykle ciepłym, niemal aksamitnym odcieniem porcelany, uzyskiwanym dzięki specjalnym składnikom. Naczynia z porcelany w odcieniu ecru pięknie prezentują się na stole, swoim ciepłem budując nastrój i klimat codziennych posiłków i domowych przyjęć.

Porcelana z fabryki Karolina to klasyczna zastawa stołowa, za którą stoi już ponad 150 lat doświadczenia i tradycji. Zestawy, talerze i naczynia porcelanowe Karolina od lat należą do najpopularniejszych na naszym rynku.

Polska porcelana to już kilka wieków tradycji w tworzeniu piękna i nastroju na domowym stole. Porcelana Karolina od wielu, wielu lat jest jedną z tych najbardziej cenionych. Wieloletnie doświadczenie, piękne wzornictwo i ceniona jakość to wyróżniki porcelanowych naczyń z fabryki Karolina.

Porcelana stołowa marki Karolina wyróżnia się ciepłą barwą (kość słoniowa) oraz zwiększoną wytrzymałością, ze względu na używaną do produkcji specjalną odmianę porcelany Fine Bone China (FBC). Z tego materiału wykonywane są m.in. najpopularniejsze linie: Hiruni, Castel i Claudette.

Jesteśmy sklepem firmowym bezpośredniego dystrybutora porcelany Karolina - znajdziesz u nas zarówno kompletne zestawy porcelany, jak i pełny wybór pojedynczych elementów: m.in.: talerze, filiżanki, kubki, czajniczki czy imbryki, z których samodzielnie skomponujesz własny zestaw domowej porcelany. Sprawdź naszą pełną ofertę porcelany marki Karolina.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

21 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

21 produkt(ów)

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!