Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Porcelana z kolekcji Hiruni marki Karolina to nowoczesne, kwadratowe naczynia stołowe. Idealne dla miłośników nowych trendów i rozwiązań. Ciepła, kremowa porcelana daje możliwość niemal dowolnej aranżacji domowego stołu

Zaprojektowana na planie kwadratu kolekcja Hiruni wyróżnia się niezwykle ciepłym, niemal aksamitnym odcieniem porcelany, uzyskiwanym dzięki specjalnym składnikom. Naczynia z porcelany w odcieniu ecru pięknie prezentują się na stole, swoim ciepłem budując nastrój i klimat codziennych posiłków i domowych przyjęć.

Porcelana z fabryki Karolina to klasyczna zastawa stołowa, za którą stoi już ponad 150 lat doświadczenia i tradycji. Zestawy, talerze i naczynia porcelanowe Karolina od lat należą do najpopularniejszych na naszym rynku.

Polska porcelana to już kilka wieków tradycji w tworzeniu piękna i nastroju na domowym stole. Porcelana Karolina od wielu, wielu lat jest jedną z tych najbardziej cenionych. Wieloletnie doświadczenie, piękne wzornictwo i ceniona jakość to wyróżniki porcelanowych naczyń z fabryki Karolina.

Porcelana stołowa marki Karolina wyróżnia się ciepłą barwą (kość słoniowa) oraz zwiększoną wytrzymałością, ze względu na używaną do produkcji specjalną odmianę porcelany Fine Bone China (FBC). Z tego materiału wykonywane są m.in. najpopularniejsze linie: Hiruni, Castel i Claudette.

Jesteśmy sklepem firmowym bezpośredniego dystrybutora porcelany Karolina - znajdziesz u nas zarówno kompletne zestawy porcelany, jak i pełny wybór pojedynczych elementów: m.in.: talerze, filiżanki, kubki, czajniczki czy imbryki, z których samodzielnie skomponujesz własny zestaw domowej porcelany. Sprawdź naszą pełną ofertę porcelany marki Karolina.