Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Kolekcja polskiej porcelany MariaPaula Ecru Astoria

serwis obiadowy porcelanowy mariapaula ecru astoriaAranżacja stołu w jadalni jest szczególnie istotnym procesem, zwłaszcza jeśli dotyczy wystroju eleganckich wnętrz, które mają reprezentacyjny charakter. Dbałość o każdy detal może przesądzić o finalnym efekcie, co ma także przełożenie na popularność takich publicznych miejsc, jak restauracje czy hotele. Jednak nawet jeśli dekoratorskie wysiłki skupiają się na urządzeniu prywatnych domów lub mieszkań, warto stawiać na najwyższej klasy wyposażenie jadalni.

To właśnie znakomita jakość wykonania, która współgra z wizualną maestrią, cechuje kolekcję porcelany MariaPaula Ecru Astoria. Wyraźny wpływ uporządkowanego stylu art déco zdecydowanie wyróżnia tę linię spośród całej gamy asortymentu polskiej marki z Gniezna. Projektanci zadbali o to, aby zestaw kawowy czy komplet serwisu obiadowego MariaPaula Ecru Astoria nie tylko był funkcjonalny, ale i stanowił estetyczne dopełnienie wizualnej koncepcji, jaka stoi za wystrojem stylowego wnętrza.

Stylistyczne inspiracje MariaPaula Ecru Astoria

Luksus niejedno ma imię. Może wyrażać się w pięknym samochodzie, drogim jachcie lub przestronnym apartamencie zlokalizowanym na najwyższych piętrach wieżowca. Nie stanowi jednak problemu, aby tego miana używać w odniesieniu do produktów codziennego użytku. Porcelana MariaPaula Ecru Astoria mimo luksusowej oprawy wciąż jest dostępna dla szerokiej grupy klientów, ponieważ polityka cenowa marki nie jest bardzo rygorystyczna.

serwis kawowy mariapaula ecru astoria na 12 osóbO klasie tej kolekcji świadczą jednak inne cechy. Przede wszystkim należy ona do grupy produktów promowanych pod nazwą Klasyka. To fason stworzony z poszanowaniem dla tradycji wytwórstwa porcelany, zarówno tej światowej, jak i rodzimej. Historia polskiego art déco w sztuce użytkowej nie jest wprawdzie nasycona tyloma imponującymi dziełami, jak ma to miejsce w przypadku sztuki francuskiej czy amerykańskiej, ale w okresie międzywojennym również ten styl nie był obcy polskim projektantom.

Oglądając poszczególne produkty należące do kolekcji MariaPaula Ecru Astoria, nie sposób nie przenieść się wyobraźnią do stylowej przestrzeni lobby słynnego berlińskiego hotelu Waldorf Astoria czy wnętrz zabytkowych wieżowców Nowego Jorku, z Empire State Building na czele. Spójność kompozycji urzeka nawet najbardziej wymagających klientów, którzy pozostają pod wrażeniem ponadczasowego fasonu i zastosowanych dekoracji.

Mimo stylistycznego rodowodu MariaPaula Ecru Astoria pozostaje kolekcją na wskroś nowoczesną, którą swobodnie można postawić w klasycznych wnętrzach, choć sprawdzi się znakomicie także w modernistycznych, oszczędnie zaprojektowanych przestrzeniach. Złoty odcień szprosowej dekoracji nadaje kolekcji reprezentatywny sznyt, co umożliwia łączenie porcelany MariaPaula Ecru z linii Astoria z aranżacjami w stylu glamour.

Elementy kolekcji MariaPaula Ecru Astoria

serwis kawowy ecru astoria kremowa na 6 osóbNazwa kolekcji jest bezpośrednim nawiązaniem do słowa astre, które w łacinie oznacza gwiazdę lub ciało niebieskie. To wyjątkowo trafny wybór, ponieważ linia jest istnym gwiazdozbiorem wspaniałych wyrobów porcelanowych. Wszystkich produktów w kolekcji MariaPaula Ecru Astoria jest aż 80, z czego 41 elementów przynależy do serwisu obiadowego, a 39 jest częścią zestawu kawowego.

W sklepie internetowym Piękno w domu kolekcja jest dostępna w kilku zestawach. Na uwagę zasługuje przede wszystkim serwis obiadowo-kawowy (45 elementów). Gdy występuje potrzeba wyposażenia w większą ilość elementów zastawy, warto pomyśleć o dokupieniu np. serwisu obiadowego na 12 osób. Zestaw składa się z dwunastu sztuk płytkich talerzy o średnicy 26 cm, głębokich i deserowych talerzy (23 i 20 cm), dwóch salaterek, półmiska, wazy o pojemności 2,7 litra, rawieru i sosjerki.

Równie szeroki jest asortyment zestawu kawowego MariaPaula Ecru Astoria, w skład którego wchodzą płytkie talerze, filiżanki do kawy i herbaty, spodki, imbryki, cukiernica oraz mlecznik. Zachęcamy do zamawiania eleganckich zestawów. Porcelana MariaPaula Ecru to nie tylko linia Astoria, ale także inne produkty o tym samym wybarwieniu. Z pewnością będzie to zastawa, która rozświetli stół oraz całą jadalnię lub salon.

 

 

Popularne marki:     MariaPaula     Valdinox     Silesia     Altom Design     Gerpol     Fiskars   Aquaphor  

 

Najpopularniejsze kategorie:       Szklanki termiczne     Garnki emaliowane Silesia     Beczki do kiszenia     Wózki na zakupy Gimi      Pucharki do lodów i deserów     Akcesoria łazienkowe     Kosze na śmieci     Szkatułki i tace lustrzane     Doniczki i osłonki na doniczki     Naczynia żaroodporne     Szynkowary     Naczynia kamionkowe     Formy i blachy do pieczenia     Regały i komody     Kosze wiklinowe     Lampiony i latarenki     Kolekcje polskiej porcelany     Lampy stołowe     Kolekcje porcelany Altom Design     Brytfanny do pieczenia i duszenia     Chlebaki     Maszynki i akcesoria do mięsa     Noże kuchenna     Kieliszki i szklanki do napojów     Termosy i bidony