Darmowa Dostawa
Darmowa Dostawa

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

24 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

24 produkt(ów)

Porcelana z kolekcji MariaPaula Ecru Złota Linia charakteryzuje się ciepłym odcieniem, zawdzięczając swój kolor specjalnemu doborowi chemicznemu surowców. Nadają one porcelanowym naczyniom niepowtarzalnego koloru

Ciepły, przyjemny dla oka, delikatny kolor porcelany MariaPaula Ecru wzbudzi podziw wszystkich gości oraz sprawi, że każde spotkanie nabierze odświętnego i wyjątkowego charakteru. Niebywałą zaletą jest jej niezwykła uniwersalność, dzięki której porcelana doskonale sprawdzi się w połączeniu z dowolną aranżacją stołu.

Subtelna linia dekoracji w szlachetnym kolorze, zdobiąca porcelanę MariaPaula Ecru, wykonana jest z prawdziwego złota i nanoszona ręcznie. Płynność linii oraz kremowa barwa porcelany przenosi nas w idealny świat harmonii, piękna i sił natury które od wieków stanowiły źródło natchnienia dla artystów.

Z zamiłowania do najlepszej jakości, tradycji i niezwykłego piękna powstała kolekcja porcelany MariaPaula Ecru. Porcelanowa zastawa została zaprojektowana i stworzona z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu przypomina prawdziwe dzieło sztuki.

Pieknowdomu.pl jest sklepem firmowym właściciela marki MariaPaula - zobacz wszystkie kolekcje porcelany MariaPaula.