Valdinox Prime
Valdinox Prime

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

 

 

Popularne marki:     MariaPaula     Valdinox     Silesia     Altom Design     Gerpol     Fiskars   Aquaphor  

 

Najpopularniejsze kategorie:       Szklanki termiczne     Garnki emaliowane Silesia     Beczki do kiszenia     Wózki na zakupy Gimi      Pucharki do lodów i deserów     Akcesoria łazienkowe     Kosze na śmieci     Szkatułki i tace lustrzane     Doniczki i osłonki na doniczki     Naczynia żaroodporne     Szynkowary     Naczynia kamionkowe     Formy i blachy do pieczenia     Regały i komody     Kosze wiklinowe     Lampiony i latarenki     Kolekcje polskiej porcelany     Lampy stołowe     Kolekcje porcelany Altom Design     Brytfanny do pieczenia i duszenia     Chlebaki     Maszynki i akcesoria do mięsa     Noże kuchenna     Kieliszki i szklanki do napojów     Termosy i bidony    

Porcelana MariaPaula Nova Ecru z kolekcji Marble jest zderzeniem klasyki i kunsztu z nowoczesną formą oraz subtelnym kształtem. Współczesność oraz minimalizm widoczne są zwłaszcza w uchwytach kubków i filiżanek oraz w kształcie imbryka, mlecznika, czy cukiernicy.

Porcelana ta zyskała lekko kubistyczny kształt, zarysowany delikatnymi liniami. To wszystko sprawia, że elementy serwisu MariaPaula Nova wpasują się w aranżację stołową ważnych uroczystości, jak i tych codziennych spotkań.

Znużeni wielkomiejskim zgięłkiem chcemy otaczać się pięknem przyrody - nic więc dziwnego, że na nowo zaczęliśmy odkrywać walory naturalnych materiałów - takich jak marmur. Najnowszą odsłoną fasonu MariaPaula Nova Ecru jest dekoracja Marble, która dzięki złotym, delikatnym zdobieniom nawiązuje właśnie do szlachetnego i niezwykle eleganckiego marmuru.

Pieknowdomu.pl jest sklepem firmowym właściciela marki MariaPaula - zobacz wszystkie kolekcje porcelany MariaPaula.