Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

24 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

24 produkt(ów)

Sprawdź również: Polska porcelana MariaPaula - pełna oferta Bulionówki Serwisy obiadowo-kawowe Czajniczki i imbryki do herbaty Wazy do zupy Eleganckie filiżanki i kubki Salaterki i miseczki 

MariaPaula Natura Złota Linia – dyskretny urok złota

zestaw obiadowy mariapaula natura złota liniaPorcelana od lat kojarzy się z elegancją. Dla jednych stanowi element luksusu podnoszący przyjemność spotkań z bliskimi, dla innych zaś – oryginalną dekorację salonu. Obecnie zastawa wykonana z porcelany przeżywa swój renesans i wynika to nie tylko z inspiracji tradycją i chęci kultywowania nieco zapomnianych obyczajów we wzornictwie. Współczesny powrót do klasycznych i finezyjnych naczyń wynika także z tego, że w końcu mogą być one dostosowane do oczekiwań dzisiejszych klientów.

Doskonałym przykładem jest tutaj porcelana MariaPaula Natura Złota Linia. Produkty tej marki to ukłon w kierunku tradycji przy jednoczesnym wykorzystaniu zalet współczesnej technologii. Tym sposobem materiał kojarzony z nietrwałością okazjonalnie może być myty w zmywarce.

W świadomości wielu nabywców porcelana to wciąż kruchy materiał – nienadający się do codziennego użytkowania. W historii tego tworzywa rzeczywiście były takie okresy, jednak te czasy są daleko za nami. Dzisiaj może ono zastąpić dotychczas używane szklanki czy kubki.

Estetyka natury pociągnięta złotem

Nie da się ukryć, że porcelana zdradza zamiłowanie właściciela do finezji oraz subtelnego piękna. Czy jednak należy zrezygnować z użyteczności na rzecz estetyki? Oczywiście, że nie. Materiał ten może zostać wykorzystany w najwymyślniejszych formułach, lecz MariaPaula stawia przede wszystkim na mariaż elegancji oraz prostoty. Całość ma ergonomiczny kształt, dzięki któremu każdy z przyjemnością będzie mógł delektować się smaczną herbatą oraz wykwintnymi potrawami.

Nie można przejść obojętnie obok delikatnego muśnięcia złotem charakteryzującego każde naczynie z kolekcji. Ten szczegół, którego nie da się nie zauważyć – nawet przy oględnym spojrzeniu – uwypukla wszystko, co MariaPaula Natura Złota Linia ma najlepszego do zaoferowania.

Porcelana MariaPaula dla koneserów

zestaw kawowy dla 6 osób porcelana 15 elementówJeśli można byłoby jednym słowem podsumować kolekcję MariaPaula Natura, to bez dwóch zdań byłby to „smak”. Cały zestaw stanowi wysmakowaną propozycję dla największych koneserów, którzy surowym okiem patrzą na każdy przejaw artystycznej ekspresji w użytkowej formie. MariaPaula doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wytwory porcelanowe wpisują się w założenia dzieła sztuki. Oczywiście muszą one spełniać swoją docelową funkcję, natomiast estetyka jest nie mniej ważna.

Chęć wychodzenia naprzeciw wysublimowanym gustom nabywców powoduje, że porcelana MariaPaula zachwyci każdego, kto oczekuje od kupowanych przez siebie produktów czegoś więcej niż wyłącznie funkcjonalności.

Wysoka jakość, z jakiej słynie marka MariaPaula to również zasługa wieloletniego partnera biznesowego firmy – Altom. To właśnie przedstawiciele tego przedsiębiorstwa odpowiadają za finezyjny design oraz ergonomiczny kształt naczyń.  Porozumienie między tymi specjalistami od wzornictwa i porcelany trwa już naprawdę długo – kolejne kolekcje utwierdzają kupujących w przekonaniu, że współpraca ta to prawdziwa rewolucja w świecie tego wyjątkowego tworzywa.

Każdy, kto uważa się za miłośnika piękna – zarówno w ujęciu użytkowym, jak i dekoracyjnym nie przejdzie obojętnie obok starannie zaprojektowanych i wykonanych propozycji marki MariaPaula.

MariaPaula – natura w Twoim domu

kubek do kawy herbaty porcelana mariapaulaKolekcja, którą proponujemy poniżej to unikalne połączenie zestawu Natura z propozycją Złota Linia. Subtelna powłoka przypominająca w dotyku korę drzewa muśnięta delikatną, złotą obręczą przypomina o ekskluzywnym charakterze zestawu. Całość jednak nie przytłacza, została bowiem zaprojektowana w taki sposób, aby oba zdobienia zgrabnie ze sobą korespondowały i uzupełniały się wzajemnie. Efekt widać na poniższych zdjęciach – rewelacja.

MariaPaula Natura Złota Linia to cenny dodatek do kuchennego wyposażenia

Jeśli cała zastawa czy serwis to zbyt śmiały krok – na początek proponujemy zakup pojedynczej filiżanki lub talerzyka, aby nieco oswoić się z tego rodzaju tworzywem. Gwarantujemy, że szybko okaże się to nie tyle ciekawy element kuchennego wyposażenia, ile najczęściej wykorzystywany. Wynika to oczywiście nie tylko z niepowtarzalnego designu, ale także – wygody użytkowania.

Dlatego jesteśmy pewni, że reszta zastawy szybko zastąpi dotychczasowe naczynia. Tym bardziej że MariaPaula Natura Złota Linia to opcja na lata. Warto więc zainwestować, aby zapewnić sobie kuchenne wyposażenie, którego trwałość oraz wygląd zachwycą każdego gościa. Zdradzą też nasze zamiłowanie do wysublimowanego piękna. Zakup produktów od marki MariaPaula to świadomy i racjonalny wybór, który szybko okaże się jednym z najlepszych w życiu.

 

 

Popularne marki:     MariaPaula     Valdinox     Silesia     Altom Design     Gerpol     Fiskars   Aquaphor  

 

Najpopularniejsze kategorie:       Szklanki termiczne     Garnki emaliowane Silesia     Beczki do kiszenia     Wózki na zakupy Gimi      Pucharki do lodów i deserów     Akcesoria łazienkowe     Kosze na śmieci     Szkatułki i tace lustrzane     Doniczki i osłonki na doniczki     Naczynia żaroodporne     Szynkowary     Naczynia kamionkowe     Formy i blachy do pieczenia     Regały i komody     Kosze wiklinowe     Lampiony i latarenki     Kolekcje polskiej porcelany     Lampy stołowe     Kolekcje porcelany Altom Design     Brytfanny do pieczenia i duszenia     Chlebaki     Maszynki i akcesoria do mięsa     Noże kuchenna     Kieliszki i szklanki do napojów     Termosy i bidony