Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

23 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

23 produkt(ów)

Natura ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Działa relaksująco i wyciszająco, dlatego pragniemy przebywać w ciągłym kontakcie z nią – nie tylko na jej łonie, ale i w naszych domach. Chcąc pozostawać w bliskości z naturą, wypełniamy wnętrza roślinnością oraz przedmiotami, które do niej nawiązują i pomagają stworzyć prawdziwą, domową oazę spokoju. Nic więc dziwnego, że przyroda i ekologia inspirują do tworzenia nie tylko świat mody, ale i designu. Najnowsza kolekcja MariaPaula Natura Złota Linia jest tego doskonałym przykładem.

Biała, szlachetna porcelana została podkreślona przez złotą linię oraz nieregularną, wyraźnie wyczuwalną pod palcami powierzchnię, przypominającą korę drzew. Odejście od precyzyjnych linii i idealnie gładkiej powierzchni w połączeniu z pękatym kształtem porcelany sprawia, że zastawa stołowa z kolekcji Natura zyskuje bardzo wymowny i zdecydowany charakter.

Kolekcję MariaPaula Natura Złota Linia cechuje nie tylko oryginalne wzornictwo – to porcelana odznaczająca się niebywałą funkcjonalnością. Poszczególne jej elementy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć ich użyteczność. Sosjerka oraz mlecznik zyskały niebywale duże pojemności, dzięki czemu pomieszczą większą ilość płynów. Z kolei talerze – zarówno deserowe, jak i obiadowe – zyskały średnicę większą od standardowej, stąd doskonale sprawdzą się także jako okrągłe półmiski.

Więcej na temat naturalnie pięknej kolekcji MariaPaula Natura przeczytasz tutaj.

Pieknowdomu.pl jest sklepem firmowym właściciela marki MariaPaula - zobacz wszystkie kolekcje porcelany MariaPaula.