Popularne marki:     MariaPaula     Valdinox     Silesia     Altom Design     Gerpol     Fiskars   Aquaphor  

 

Najpopularniejsze kategorie:       Szklanki termiczne     Garnki emaliowane Silesia     Beczki do kiszenia     Wózki na zakupy Gimi      Pucharki do lodów i deserów     Akcesoria łazienkowe     Kosze na śmieci     Szkatułki i tace lustrzane     Doniczki i osłonki na doniczki     Naczynia żaroodporne     Szynkowary     Naczynia kamionkowe     Formy i blachy do pieczenia     Regały i komody     Kosze wiklinowe     Lampiony i latarenki     Kolekcje polskiej porcelany     Lampy stołowe     Kolekcje porcelany Altom Design     Brytfanny do pieczenia i duszenia     Chlebaki     Maszynki i akcesoria do mięsa     Noże kuchenna     Kieliszki i szklanki do napojów     Termosy i bidony    

Natura ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Działa relaksująco i wyciszająco, dlatego pragniemy przebywać w ciągłym kontakcie z nią – nie tylko na jej łonie, ale i w naszych domach. Chcąc pozostawać w bliskości z naturą, wypełniamy wnętrza roślinnością oraz przedmiotami, które do niej nawiązują i pomagają stworzyć prawdziwą, domową oazę spokoju. Nic więc dziwnego, że przyroda i ekologia inspirują do tworzenia nie tylko świat mody, ale i designu. Najnowsza kolekcja MariaPaula Natura Złota Linia jest tego doskonałym przykładem.

Biała, szlachetna porcelana została podkreślona przez złotą linię oraz nieregularną, wyraźnie wyczuwalną pod palcami powierzchnię, przypominającą korę drzew. Odejście od precyzyjnych linii i idealnie gładkiej powierzchni w połączeniu z pękatym kształtem porcelany sprawia, że zastawa stołowa z kolekcji Natura zyskuje bardzo wymowny i zdecydowany charakter.

Kolekcję MariaPaula Natura Złota Linia cechuje nie tylko oryginalne wzornictwo – to porcelana odznaczająca się niebywałą funkcjonalnością. Poszczególne jej elementy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć ich użyteczność. Sosjerka oraz mlecznik zyskały niebywale duże pojemności, dzięki czemu pomieszczą większą ilość płynów. Z kolei talerze – zarówno deserowe, jak i obiadowe – zyskały średnicę większą od standardowej, stąd doskonale sprawdzą się także jako okrągłe półmiski.

Więcej na temat naturalnie pięknej kolekcji MariaPaula Natura przeczytasz tutaj.

Pieknowdomu.pl jest sklepem firmowym właściciela marki MariaPaula - zobacz wszystkie kolekcje porcelany MariaPaula.