Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 25

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 25

Strona:
  1. 1
  2. 2

 

 

Popularne marki:     MariaPaula     Valdinox     Silesia     Altom Design     Gerpol     Fiskars   Aquaphor  

 

Najpopularniejsze kategorie:       Szklanki termiczne     Garnki emaliowane Silesia     Beczki do kiszenia     Wózki na zakupy Gimi      Pucharki do lodów i deserów     Akcesoria łazienkowe     Kosze na śmieci     Szkatułki i tace lustrzane     Doniczki i osłonki na doniczki     Naczynia żaroodporne     Szynkowary     Naczynia kamionkowe     Formy i blachy do pieczenia     Regały i komody     Kosze wiklinowe     Lampiony i latarenki     Kolekcje polskiej porcelany     Lampy stołowe     Kolekcje porcelany Altom Design     Brytfanny do pieczenia i duszenia     Chlebaki     Maszynki i akcesoria do mięsa     Noże kuchenna     Kieliszki i szklanki do napojów     Termosy i bidony    

Natura ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Działa relaksująco i wyciszająco, dlatego pragniemy przebywać w ciągłym kontakcie z nią – nie tylko na jej łonie, ale i w naszych domach. Chcąc pozostawać w bliskości z naturą, wypełniamy wnętrza roślinnością oraz przedmiotami, które do niej nawiązują i pomagają stworzyć prawdziwą, domową oazę spokoju. Nic więc dziwnego, że przyroda i ekologia inspirują do tworzenia nie tylko świat mody, ale i designu. Najnowsza kolekcja MariaPaula Natura jest tego doskonałym przykładem.

Biała, szlachetna porcelana została podkreślona przez nieregularną, wyraźnie wyczuwalną pod palcami powierzchnię, przypominającą korę drzew. Odejście od precyzyjnych linii i idealnie gładkiej powierzchni w połączeniu z pękatym kształtem porcelany sprawia, że zastawa stołowa z kolekcji Natura zyskuje bardzo wymowny i zdecydowany charakter.

Fason MariaPaula Natura cechuje nie tylko oryginalne wzornictwo – to porcelana odznaczająca się niebywałą funkcjonalnością. Poszczególne jej elementy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć ich użyteczność. Sosjerka oraz mlecznik zyskały niebywale duże pojemności, dzięki czemu pomieszczą większą ilość płynów. Z kolei talerze – zarówno deserowe, jak i obiadowe – zyskały średnicę większą od standardowej, stąd doskonale sprawdzą się także jako okrągłe półmiski.

Więcej na temat naturalnie pięknej kolekcji MariaPaula Natura przeczytasz tutaj.

Pieknowdomu.pl jest sklepem firmowym właściciela marki MariaPaula - zobacz wszystkie kolekcje porcelany MariaPaula.