Kolekcja MariaPaula Platynowa Linia

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

19 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

19 produkt(ów)

Kolekcja porcelany stołowej MariaPaula Platynowa Linia to wyjątkowe zestawienie głębokiej bieli ze zdobieniem w postaci pasów i linii wykonanych z szlachetnej platyny. Ręczne wykonanie tak precyzyjnej dekoracji wymaga szczególnych artystycznych umiejętności.

Porcelana bywa uosabiana z dziełami sztuki. Na przestrzeni wieków była świadectwem dobrobytu i wysokiej pozycji społecznej właścicieli. Przy powstawaniu kolekcji MariaPaula w całym procesie wykorzystano doświadczenia pokoleń polskich mistrzów porcelany. To pełna powabu i klasy, produkowana w Polsce, porcelanowa zastawa stołowa.

Porcelana MariaPaula z platynową dekoracją to niezwykłe rękodzieło. Eleganckie dekoracje i perfekcyjne wykończenie szczegółów sprawia, że stopki nie rysują powierzchni, nie chłoną wilgoci, a zastawa pozostaje piękna przez wiele lat. Precyzyjnie uformowane rączki i uchwyty ułatwiają korzystanie z serwisu, a jednocześnie są jego ozdobą. Chłodny, dostojny motyw z prawdziwej platyny nadaje całej zastawie z porcelany oszałamiający efekt.

Pieknowdomu.pl jest sklepem firmowym właściciela marki MariaPaula - zobacz wszystkie kolekcje porcelany MariaPaula.