Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 56

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 56

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Serwis obiadowo-kawowy to najpełniejszy serwis porcelanowy - pozwoli Ci zarówno na przygotowywanie wystawnych przyjęć i podawanie gorących posiłków, jak i na delektowanie się pobudzającą kawą lub ulubioną herbatą w gronie najbliższych lub przyjaciół.

Porcelanowy zestaw obiadowo-kawowy możesz dobrać do własnego gustu. Z pewnością będzie niezwykle przydatny na co dzień, jak i przy uroczystych okazjach. Pozwoli spójnie zaaranżować stół, na którym zastawa obiadowa będzie pięknie pasowała do serwisu kawowego: filiżanek, spodków i dzbanuszków.

Pełny serwis obiadowo-kawowy składa się zazwyczaj z kilkudziesięciu porcelanowych elementów. Te najbardziej podstawowe to oczywiście porcelanowe talerze i filiżanki ze spodkami. Ale porcelana obiadowo-kawowa to także waza do zupy, sosjerka, półmiski, salaterki czy dzbanki i mleczniki. Złożony z tych wszystkich elementów serwis pozwoli Ci spójnie i pięknie zaaranżować stół na każdą okazję.

Serwisy i zestawy porcelanowe najczęściej są dostępne w wersjach dla 6 lub 12 osób. To pozwala dobrać odpowiednią ilość zastawy stołowej do Twoich własnych potrzeb.W większości kolekcji porcelany możesz też dokupić do serwisu także dodatkowe, pojedyncze elementy zastawy, komponując tym samym swój własny, unikalny zestaw obiadowo-kawowy lub dokupując potrzebne elementy porcelany, gdyby zaistniała taka potrzeba.

Zestawy i serwisy obiadowo-kawowe z porcelany to także cudowny pomysł na prezent z okazji ślubu lub jego rocznicy, na nowe mieszkanie lub przy innych ważnych okazjach. Tym sposobem podarujesz jubilatom od razu pełne porcelanowe wyposażenie ich własnych czterech kątów.