Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 57

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 57

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Zestaw kawowy z pięknej porcelany to najlepszy sposób na stylowe podanie gościom aromatycznej kawy lub herbaty. Piękna porcelana do kawy umili Ci także chwile wyciszenia i relaksu w gronie najbliższych. Wszak nic tak nie odpręża jak gorąca herbata w pięknej porcelanie.

Zestaw porcelany do kawy to obowiązkowy element wyposażenia każdego domu czy mieszkania. Serwis kawowy z pewnością będzie często wykorzystywany zarówno przy codziennej kawie czy herbacie w gronie najbliższych, jak i w czasie uroczystych przyjęć rodzinnych. Chwile spędzane przy kawie lub herbacie należą do tych najprzyjemniejszych.

Zestaw kawowy możesz dobrać do własnego gustu, a nawet do konkretnej okazji. Inny serwis będzie służył nam na co dzień, a inny serwis porcelany postawimy na stole przy rodzinnych uroczystościach czy specjalnych okazjach. Gdy zbliżają się ważne wydarzenia, uroczyste chwile spędzamy przy pięknej, szlachetnej porcelanie, często wyjątkowo i szlachetnie zdobionej.

Pełny serwis kawowy składa się zazwyczaj z kilkunastu porcelanowych elementów. Te najbardziej podstawowe to oczywiście porcelanowe filiżanki ze spodeczkami. Ale serwis kawowy to także talerzyki deserowe, imbryk, mlecznik czy cukierniczka. Złożony z tych wszystkich elementów serwis pozwoli Ci spójnie i pięknie zaaranżować stół na ważne okazje.

Serwisy i zestawy porcelanowe najczęściej są dostępne w wersjach dla 6 lub 12 osób. To pozwala dobrać odpowiednią ilość zastawy stołowej do Twoich własnych potrzeb.W większości kolekcji porcelany możesz też dokupić do serwisu także dodatkowe, pojedyncze elementy zastawy, komponując tym samym swój własny, unikalny zestaw kawowy lub dokupując potrzebne elementy porcelany, gdyby zaistniała taka potrzeba.