Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

Torba na zakupy na kółkach – przyjaciel w codziennych sprawunkach

wozek na zakupy na kółkach gimiDostępność zarówno do akcesoriów pierwszej potrzeby, jak i produktów spożywczych jest dzisiaj ogromna. Wszystko dzięki wielu punktom handlowym wygodnie rozlokowanym na osiedlach nawet mniejszych miejscowości. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby podczas powrotu z pracy czy relaksacyjnego spaceru wstąpić do marketu i uzupełnić najpotrzebniejsze artykuły spożywcze. Niezmiennym problemem jest jednak transport zakupów ze sklepu do domu. Czy w XXI wieku naprawdę wciąż musimy nosić ciężkie reklamówki? Niekoniecznie. Rozwiązaniem może okazać się torba na zakupy na kółkach. Opcja ta znacznie ułatwia transport artykułów i odciąża nasze mięśnie.

Wózek na zakupy na kółkach – wygoda i elegancja

Wbrew powszechnym opiniom, problem z noszeniem zakupów nie dotyczy wyłącznie seniorów. Na ciężkie siatki skarżą się klienci w każdym wieku. Sprawy nie ułatwia też konieczność wniesienia sprawunków na trzecie czy czwarte piętro – jeśli ktoś mieszka w bloku. Chociaż windy potrafią być pomocne w tej sytuacji, to nie wszystkie budynki są w nie wyposażone. Z pewnością każdy z nas chociaż kilkukrotnie wnosił ciężkie reklamówki po schodach i narzekał na to pod nosem.

Wiele osób ma swoje sprawdzone sposoby na radzenie sobie z tą niedogodnością. Jedni preferują noszenie zakupów w plecaku, jeszcze inni – w specjalnych płóciennych torbach naramiennych. Nic jednak nie może się równać z wygodą gwarantowaną przez wózek na zakupy na kółkach. To nie tylko rewelacyjna metoda transportowania zakupów do swojego mieszkania, ale również wygodny sposób na poruszanie się po samym sklepie. Zamiast manewrować dużym wózkiem lub nosić niewielki koszyk, możemy po prostu wkładać produkty bezpośrednio do torby na zakupach na kółkach. Szybko przekonamy się, że jest to najwygodniejsze rozwiązanie podczas wędrowania po marketowych alejkach.

Wózek to także świetna opcja dla entuzjastów elegancji, którzy nie chcą rezygnować z estetyki na rzecz użyteczności. Każda torba na kółkach na zakupy została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, aby wpasować się w gusta klientów lubujących się w subtelnym minimalizmie. Natomiast żywe, wyraźne kolory na pewno ułatwią znalezienie swojego wózka w tłumie kolejkowiczów czekających do kasy, kiedy zajdzie potrzeba powrotu po jeszcze jeden produkt, który wcześniej przeoczyliśmy.

Specyfikacja techniczna torby na zakupy na kółkach

regulacja wysokości wózka na zakupyProponowane przez nas rozwiązania zostały przemyślane w taki sposób, aby ich funkcjonalność spełniała możliwie jak najwięcej potrzeb klientów. Każdy wózek na zakupy Gimi cechuje się więc imponującą głębokością. 56 litrów przekłada się na maksymalne obciążenie – 30 kilogramów. Dzięki temu torba na kółkach na zakupy z asortymentu sklepu Piękno w domu sprawdza się w przypadku osób robiących niewielkie zakupy co kilka dni, jak i zwolenników nabywania większej liczby produktów raz w tygodniu.

Ciężar właściwy wózka to zaledwie 3,44 kilogramów. Nie jest to duża waga sama w sobie, natomiast dzięki możliwości ciągnięcia wózka na zakupy na kółkach rozkłada się na tyle, że podczas zakupów praktycznie nie czujemy ciężaru. Dokładnie tak samo jest, kiedy wypełnimy torbę artykułami spożywczymi.

Problemem, który często napotykamy podczas pakowania zakupów do reklamówek czy toreb, jest całkowity brak usztywnienia. Artykuły więc obijają się o siebie i zmieniają swoją pozycję. Niedogodność zaczyna być naprawdę nieznośna, kiedy zastanawiamy się, jak najlepiej ułożyć jajka albo jogurty. A i tak z pewnością nie raz okazało się, że jakiś produkt uszkodził się podczas noszenia. Solidny stelaż usztywniający cały wózek na zakupy na kółkach dba o to, aby artykuły nie zmieniały swojej pierwotnej pozycji.

Kiedy zaopatrzymy się w wózek na zakupy Gimi, naszym zmartwieniem przestaje być również pogoda. Niezależnie od tego, czy wracamy z zakupów podczas ulewy, czy opadów śniegu, torba jest całkowicie wodoodporna. Wytrzymały materiał poliestrowy dba o to, aby nasze zakupy nie zmokły. Odporność na urazy mechaniczne (przetarcia i rozciąganie)  wpływa natomiast na długą żywotność torby. Dokonując zakupu takiego produktu jak wózek na zakupy na kółkach, nie musimy przejmować się jego wytrzymałością. Tym bardziej że producent zapewnia dwuletnią gwarancję na każdy wózek. Samą torbę z łatwością odepniemy od stelaża, aby wyprać ją w pralce.

Torby na kółkach na zakupy – rewolucyjny system sześciu kółek

potrójne kółka torby na zakupy Z tego rodzaju wózka skorzysta każdy, natomiast z pewnością największą zmianę odczują osoby mieszkające w blokach pozbawionych windy. Torba na zakupy na kółkach wyposażona jest w przemyślany system trzech obrotowych kół po obu stronach. Dzięki temu wciąganie zakupów na kolejne stopnie nie wymaga żadnej siły. Przekłada się to również na zwiększenie wygody i stabilizacji podczas poruszania się po nierównych powierzchniach. Krawężniki, wyszczerbione płyty chodnikowe czy wystająca kostka brukowa nie będzie żadną przeszkodą dla wózka Gimi.

Kółka wykonane są z lekkiej, wytrzymałej pianki EVA – z łatwością odrywają się od podłoża i nawet dociążone zakupami nie sprawiają problemów przy poruszaniu się. Liczba kół wpływa też na zmianę środka ciężkości torby. Każdy z pewnością wie, że podczas pchania czy ciągnięcia obciążonych wózków, w pierwszy ruch trzeba włożyć dużo więcej siły. W przypadku wózka Gimi nawet osoby słabsze nie będą musiały zapierać się, aby podnieść torbę na zakupy na kółkach, ponieważ przemieszczanie się z nią jest bardzo łatwe.

Łatwe przechowywanie wózków na zakupy na kółkach

Czy jednak wielkość wózków wymaga przygotowania odpowiedniego miejsca do przechowywania w mieszkaniu? Absolutnie nie. Wszystko dzięki prostemu odczepianiu worka od stelaża. Samą ramę z łatwością postawimy w wygodnym miejscu, torbę natomiast można złożyć i schować w szafce czy szufladzie. Włoska firma Gimi zadbała o ergonomię podczas projektowania torby na zakupy na kółkach. Decydując się zatem na nabycie takiego produktu, znacznie usprawniamy swoje dotychczasowe przyzwyczajenia w kwestii robienia zakupów. To nie tylko znaczne odciążenie swojego kręgosłupa, ale również ekologiczne rozwiązanie – całkowicie znoszące konieczność zaopatrywania się w kolejne plastikowe reklamówki. Wózki od Gimi to po prostu nowa jakość zakupów.