Pudełko do przechowywania drewniane, z ramką na zdjęcie 8 x 13 cm Altom Design Dream

W magazynie

cena:

Normalna cena: 21,90 zł

Special Price 14,90 zł

- +
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Drewniane pudełko na drobiazgi z ramką do zdjęcia i łapaczem snów – użyteczne i estetyczne.


Wymiary pudełka:
szerokość - 17 cm
wysokość - 13 cm
grubość - 6 cm
na zdjęcie o wymiarach 8 x 13 cm
Marka: Altom Design
Identyfikator: 1706001443

Opis produktu

Indiański amulet, składający się z sieci wplecionej w okrąg, przyozdobionej piórami i paciorkami, wieszany nad łóżkiem lub przy wejściu do domu, miał zapewniać dobre sny, przesiewając je i wyłapując te złe. Jako przedmiot bardzo dekoracyjny, stał się popularnym motywem zdobniczym.


Pudełko z ramką na zdjęcie w wieczku z serii Dream projektu Altom Design, w naturalnych, jasnych kolorach, wyeksponuje ulubione zdjęcie i doskonale wpisze się we wnętrza w popularnym stylu skandynawskim, pasować będzie do innych elementów wyposażenia z naturalnych materiałów i elementów z serii Dream.  • Pudełko z ramką z serii Dream jest projektem marki Altom Design.

  • Drewniane, pobielane i przecierane drewno nawiązuje do współczesnych trendów w aranżacji wnętrz.

  • Można w nim przechowywać podręczne drobiazgi, wyeksponować zdjęcie, można przyozdobić nim pomieszczenie - jest przedmiotem wielofunkcyjnym.

  • Wszystkie elementy z serii drewnianych dodatków do aranżacji wnętrz Dream, ozdobionych łapaczem snów, poza funkcją praktyczną, pełnią przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Będą świetnym pomysłem na prezent.Zobacz film

Dodaj opinię

Czy wiesz że

Nieprzyjemny zapach w lodówce zneutralizujemy wysypaną do małej miseczki świeżo mieloną kawą lub sodą. Możemy pozostawić na talerzyku również kilka plasterków cytryny.