Salaterka / miseczka porcelanowa świąteczna Boże Narodzenie Altom Design Magic Winter 13 cm

Zobacz film

W magazynie

cena:
10,50 zł
- +
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Magic Winter - magiczna zima w Twoim domu.


Wymiar salaterki:
pojemność - 520 ml
wysokość - 6,8 cm
średnica - 13 cm


Produkt ten jest częścią kolekcji Magic Winter marki Altom Design, w której skład wchodzą elementy zastawy porcelanowej: kubki, filiżanki, talerz, miseczka oraz mata pozwalające spójnie wyposażyć domową jadalnię. Sprawdź całą kolekcję Magic Winter.
Marka: Altom Design
Identyfikator: 01010052147

Opis produktu

Zimowy czas bożego narodzenia kojarzy się ze specjalną na tę okazję aranżacją wnętrz. Królują barwy bieli, czerwieni, bordo, szarości oraz złote dodatki. Doskonale w tej roli sprawdzi się porcelanowa zastawa Magic Winter od marki Altom Design.


Kolekcja porcelany Magic Winter to idealne zestawienia świątecznych barw naniesionych na lekko kremową powierzchnię porcelany. Zwieńczeniem całości jest napis umieszczony na porcelanowych elementach kolekcji, dzięki czemu zastawa zaaranżuje wnętrze w zimowo-świątecznym stylu.  • kolekcja Magic Winter wykonana jest z bardzo dobrej jakości porcelany o lekko kremowym zabarwieniu

  • kolekcja Magic Winter stworzona jest przede wszystkim z myślą o świątecznym stole, ale sprawdzi się przez całą zimę

  • kolekcja porcelany posiada zdobienia, dzięki którym przywołuje skojarzenia z podstawowymi elementami świątecznej aranżacji

  • efektowna kolekcja Magic Winter od marki Altom Design doda świętom wyjątkowej i magicznej atmosfery


Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Gdy galaretka zbyt szybko tężeje, wystarczy podgrzać ją aby stała się półpłynna. W tym celu naczynie z galaretką wstawiamy na kilka minut do większej miski z gorącą wodą. Zawartość salaterki mieszamy co jakiś czas, uważając, aby do galaretki nie dostała się woda. Jeśli chcemy by galaretka z owocami stężała szybciej, zamiast świeżych owoców użyjmy mrożonych.