Darmowa Dostawa
Darmowa Dostawa

Separator do jajek / na 10 jaj Keeeper Enzo

Zobacz film

Brak w magazynie

cena:
43,99 zł
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Praktyczne i estetyczne elementy w kuchni, takie jak separator do jajek, to domowe niezbędniki


Wymiary pojemnika:
- długość - 22 cm
- szerokość - 8 cm
Marka: Keeeper
Identyfikator: 0207015516

Opis produktu

Z pomysłem, ładnym designem i wysoką funkcjonalnością – według takich założeń firma Keeeper tworzy swoje produkty. Swoim klientom proponuje rzeczy, które sprawdzą się w domu, bo dzięki nim zapanuje ład i porządek. Separator do jajek to funkcjonalny element wyposażenia każdej kuchni.


Ile razy zdarzyło Ci się podczas pieczenia wbić jajko ze skorupką. Niejednokrotnie ciężko jest też rozdzielić żółtko od białka. Separator do jajek to wygodny i szybki sposób na bezproblemowe oddzielenie żółtka. W formie, która składa się z dwóch części, mieści się aż 10 jajek. Pierwsza warstwa separuje żółtka, do drugiej przedostaje się białko, które następnie można wygodnie przelać.


  • Separator do jajek jest produktem renomowanej firmy Keeeper

  • Estetyczna, wygodna, praktyczna, taka jest forma w miętowo-białym kolorze

  • W formie mieści się dziesięć jajekZobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Aby ułatwić sobie przygotowanie przetworów warto znać kilka zasad. Wiśnie czy czereśnie przeznaczone na przetwory wkładamy do zamrażalki na 20 minut przed drylowaniem. Dzięki temu usuwanie pestek jest znacznie łatwiejsze i szybsze. Owoce leśne myjemy krótko pod bieżącą wodą na sitku aby nie nasiąkły wodą. Natomiast owoce i warzywa z których chcemy zdjąć skórkę np. śliwki czy pomidory parzymy we wrzątku a następnie zahartowujemy zimną wodą. Dzięki temu z łatwością usuniemy skórkę.