Serwetki papierowe świąteczne AKU Boże Narodzenie 33 x 33 cm

W magazynie

cena:
8,50 zł
- +
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Papierowe serwetki to ważne dopełnienie świątecznego stołu. Oprócz swojej praktycznej funkcji, "ubierają" stół i nadają mu charakteru


Wymiary i ilość:
- długość - 33 cm
- szerokość - 33 cm
- ilość - 20 sztuk
Marka: AKU
Identyfikator: 0108018913

Opis produktu

Zimowo-świąteczna aranżacja niech zagości także w Twoim domu. Na pewno ogromną uwagę przykładasz do detali, bo chcesz, aby Twój dom podczas tego wyjątkowego święta, jakim jest Boże Narodzenie, był pełen blasku, rodzinnego ciepła i przede wszystkim przytulnego charakteru. Wnętrza pachnące cynamonem i skórkami pomarańczy, świąteczne ozdoby i lampki w oknach. Ten klimat jest bliski każdemu z nas.


Chcemy, aby nasze domy były piękne, nie tylko podczas świąt, ale w okresie Bożego Narodzenia w sposób szczególny dbamy o każdy detal. Centralnym miejscem w tym czasie jest stół, przy którym zasiadamy do wigilijnej wieczerzy. Zdobi go nie tylko obrus i zastawa, ale też dekoracyjne serwetki papierowe. W lekką kompozycję stołu idealnie wpasują się serwetki z motywem głogu i materiałowych gwiazdek choinkowych. Taki wzór przywołuje miłe i rodzinne skojarzenia, a właśnie taki charakter mają mieć święta.  • Serwetki papierowe posiadają świąteczny wzór, kojarzący się z ciepłem rodzinnego domu.

  • Dwadzieścia serwetek z grubego papieru można złożyć w nietypowe kształty.

  • To niby drobny element stołu, który pełni funkcję przede wszystkim praktyczną, ale wzór na nich zawarty "ubiera" stół i dopełnia jego aranżacji.


Zamów teraz - produkty wysyłamy w dniu zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować