Serwetki papierowe świąteczne AKU Boże Narodzenie, dekoracja Mikołaj 33 x 33 cm

W magazynie

cena:
5,90 zł
- +
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Niech świąteczny nastrój zagości na Twoim stole! Serwetka papierowa to może i drobna rzecz, ale nadaje aranżacji wigilijnego stołu dekoracyjnego klimatu


Wymiary i ilość
- długość - 33 cm
- szerokość - 33 cm
- ilość - 20 sztukMarka: AKU
Identyfikator: 0108018977

Opis produktu

Każdy z nas przykłada dużą uwagę do dekoracji wigilijnego stołu. Robisz to pewnie także Ty dobierając odpowiednią zastawę, ozdoby, podkładki i klimatyczne świece. Chcesz, aby każdy element dobrze ze sobą się komponował i podbijał ciepłą, rodzinną atmosferę. To właśnie stół jest centralnym miejscem podczas świąt Bożego Narodzenia, to przede wszystkim wokół niego się gromadzimy i rozmawiamy przez długie godziny. Serwetki papierowe sprawią, że będzie on miejscem przyciągającym.


Serwetka papierowa może i jest drobnym przedmiotem, który ma przede wszystkim zastosowanie praktyczne, ale dzięki ładnym wzorom i motywom nawiązującym do świąt w sposób szczególny "ubiera" aranżację wigilijnego stołu. Komplet dwudziestu serwetek papierowych z wesołym, świątecznym motywem, dopełni dekorację Twojego stołu.  • Serwetki zrobione są z grubego papieru, dlatego będziesz mogła złożyć je w finezyjne kształty.

  • Serwetki papierowe na Twoim stole będą pełnić funkcję praktyczną i dekoracyjną.

  • Posiadają one ładny, świąteczny motyw, który ozdobi stół, ale też serwetka będzie mogła posłużyć do zdobień w stylu decoupage.


Zobacz film

Dodaj opinię