Serwetki papierowe świąteczne AKU Boże Narodzenie Świeca 33 x 33 cm

Brak w magazynie

cena:
5,90 zł
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Niech świąteczny nastrój zagości na Twoim stole! Serwetka papierowa to może i drobna rzecz, ale nadaje aranżacji wigilijnego stołu dekoracyjnego klimatuKomplet zawiera 20 serwetek

długość - 33 cm
szerokość - 33 cmMarka: AKU
Identyfikator: 01080181040

Opis produktu

Każdy z nas przykłada dużą uwagę do dekoracji wigilijnego stołu. Robisz to pewnie także Ty dobierając odpowiednią zastawę, ozdoby, podkładki i klimatyczne świece. Chcesz, aby każdy element dobrze ze sobą się komponował i podbijał ciepłą, rodzinną atmosferę. To właśnie stół jest centralnym miejscem podczas świąt Bożego Narodzenia, to przede wszystkim wokół niego się gromadzimy i rozmawiamy przez długie godziny. Serwetki papierowe sprawią, że będzie on miejscem przyciągającym.


Serwetka papierowa może i jest drobnym przedmiotem, który ma przede wszystkim zastosowanie praktyczne, ale dzięki ładnym wzorom i motywom nawiązującym do świąt w sposób szczególny "ubiera" aranżację wigilijnego stołu. Komplet dwudziestu serwetek papierowych z wesołym, świątecznym motywem, dopełni dekorację Twojego stołu.  • Serwetki zrobione są z grubego papieru, dlatego będziesz mogła złożyć je w finezyjne kształty.

  • Serwetki papierowe na Twoim stole będą pełnić funkcję praktyczną i dekoracyjną.

  • Posiadają one ładny, świąteczny motyw, który ozdobi stół, ale też serwetka będzie mogła posłużyć do zdobień w stylu decoupage.


Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować